301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber
12 Ocak 2021 - Salı 11:18 Bu haber 25 kez okundu
 
İYİ Parti’de NELER OLUYOR?
İYİ Parti’de toplu istifa şoku yaşandı. 9’u il yönetim kurulunda bulunan toplam 35 kişi partideki görevinden ve üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu. Topluluk adına konuşan ve il yönetim kurulu üyeliğinden istifa eden Cem Okur, “Antalya’nın hak ettiği değeri almayışı ve Genel Merkez yönetiminde yer verilmeyişi bizleri üzmüştür” dedi
Siyaset Haberi
İYİ Parti’de  NELER OLUYOR?

  Fikir Birliği Grubu adına İYİ Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Cem Okur, istifalarla ilgili gerekli açıklamalarda bulundu. Okur, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Bizler İYİ Parti’nin kuruluş aşamasından itibaren, partiye gönül vermiş kişileriz. Partide Antalya Muratpaşa ilçesi kurucu üyeleri olarak göreve başladık. Daha sonra ilçe ve il delegelikleri, il yönetimi görevlerinde bulunarak hizmet verdik. Üç yılda geçen süre ve 20 Eylül 2020’deki Genel Merkez kongresini izledik. 250 bin oy almış, üç milletvekili çıkarmış, 60 üst kurul delegesi bulunan Antalya’nın hak ettiği değeri almayışı ve Genel Merkez yönetiminde de yer verilmeyişi bizleri ve Antalya İYİ Parti üyelerini üzmüştür. Şeffaflığın ve parti içi demokrasinin işlemediği kanaati içindeyiz. Bu nedenle İYİ Parti il yönetimindeki görevlerimizden ve parti üyeliklerimizden istifa etmiş olduğumuzu kamuoyuna bildiririz.”

  İYİ Parti’de yapılan açıklama ile birlikte il yönetim kurulu üyeliğinden istifa eden isimler şu şekilde: “Fahrettin Kondak, Cem Okur, Selim Yörüten, Nazan Tugral, Kazım Meydan, Deniz Ödağacıoğlu, Rahime Küçükçınar, Filiz Tosun, Banu Şengöz.” İl yönetim kurlu üyelerinin dışında bulunan 26 parti üyesi de görevden ayrıldı.

  Halil BÜYÜKAYHAN

 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Halil BÜYÜKAYHAN
Etiketler: İYİ, Parti’de, , NELER, OLUYOR?,
Yorumlar
Haber Yazılımı