301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
30 Aralık 2019 - Pazartesi 15:01 Bu yazı 2685 kez okundu
 
HIZINA YETİŞİLEMEYEN MİLLETVEKİLİ!
Lokman Kumcu
 
 

Bugün habercilik bağlamında kalemimiz değim yerindeyse aradığımız bir Parlamenteri bulduk galiba dediğimiz insana uğradı. TBMM de çalışma temposu ve kurumlara olan duyarlılığı ile ön plana çıkan , ( zorunlu olmadıkça ) Hiçbir Genel kurul çalışmalarını aksatmayan, Yapılan her türlü çalışmanın altında ya söz alarak uyaranyada sorgulayıcı bir anlayışla vatandaşlar adına müdahil olan Uzman Göz Doktoru Milletvekili o.

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi Antalya Milletvekilleri arasında SORU ve ARAŞTIRMA ÖNERGELRİNDE 1. Sırada , KANUN TEKLİFİ ÖNERGELERİNDE 2. Sırada yer alan Milletvekili o.

 

Özellikle de Uzmanlık alanı Doktor olan ve Sayıştay raporlarına dayanarak SGK da ölmüş 411 kişiye hala daha sağlık hizmeti verildiğini Meclis kürsüsünden ülke gündemine getiren Milletvekili o.

 

Emek ve üreten kesimin kanayan yaralarına bir bir parmak basarak onlara çare bulunması yönünde hükümeti uyaran , Yerel yönetimlerin aksayan işlevsel hale gelen ve hükümetin dikkate alması gereken önlemler konusunda dikkat çekici konuşmalarıyla dikkat çeken , İşsizler ordusuna her geçen gün binlerce katılım sağlayan Üniversite öğrencilerinin sorunlarını dillendiren , Seçmeni tarafından ‘ BİZİM DOKTOR KIZIMIZ ‘ diye sevilen Milletvekili o.

 

Altına ısrarla çizdiğimiz sn. Vekil özelliklede seçim bölgesi Antalya ‘da herkesimden insanların çok rahat ulaşabildikleri, dertlerini istedikleri saat ve zeminde anlatabildikleri benimde özellikle Gazeteci olarak şahsen özel çalışmalarıma bile iştirak eden o GÖNÜL DOSTU İYİ Partili Antalya Milletvekili sn. Tuba Vural ÇOKAL ‘ dan başkası değil.

 

VATANDAŞIMIZIN DERDİYLE DERTLENMEK İÇİN BURDAYIZ.

Milletvekili olduktan sonra her aşamasını yakinen takip ettiğimiz sn. Çokal hem Antalya için hem de Ülke siyaseti için oldukça iyi çalışmakta ve katkı sunmakta. Özellikle de TBMM deki çalışmaları takdire şayan ve dikkat çekici. Genç ve duyarlı olmasının yanında Ülke siyaset aksamının düzgün bir kişiliği..

 

Seçildiği günden bu güne hiçbir vatandaşı ayırt etmeden ve bıkıp usanmadan yaptığı bu çalışmalarının kendisini açısından tek bir değeri olduğunu şu ifade ile özetledi ; ‘ Biz vatandaşımızın derdiyle dertlenmek için buradayız onun için Milletvekilliği gibi onurlu görevi seçtik ‘ ifadelerinde bulundu.

 

 
Etiketler: HIZINA, YETİŞİLEMEYEN, MİLLETVEKİLİ!,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı