‘Çoraptan Kukla Yapımı’ etkinliği düzenleniyor

‘Çoraptan Kukla Yapımı’ etkinliği düzenleniyor

ABONE OL
Ekim 7, 2023 18:37
‘Çoraptan Kukla Yapımı’ etkinliği düzenleniyor
7 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre Eğitim ve İnovasyon Merkezi, hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik farklı konseptlerdeki atölye çalışmalarını sürdürüyor. Merkez, 12 Ekim’de ‘Çoraptan Kukla Yapımı’ etkinliği düzenleyecek.

‘Çoraptan Kukla Yapımı’ etkinliği düzenleniyor

Sanat şehri Antalya, bilimsel ve sosyal becerileri destekleyen atölyelerle her ay farklı konukları ve konuları ağırlamaya devam ediyor. Bu önemli çalışmaların merkezlerinden biri olan Çevre Eğitim ve İnovasyon Merkezi, ‘Sürdürülebilir ve yaşanabilir bir Antalya’ vizyonuyla faaliyetlerine devam ediyor. Hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik söyleşi ve atölyelerin yer aldığı verimli bir hafta, katılımcıları için hazır bekliyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, sürdürülebilir ve yaşanabilir bir Antalya hedefi doğrultusunda vizyonunu geliştiren projeleri bir bir hayata geçiriyor. Bu çerçevede Karaalioğlu Parkı içerisinde yer alan merkez, 12 Ekim Perşembe günü saat 15.00’te ‘Çoraptan Kukla Yapımı’ adlı anne-çocuk etkinliği düzenliyor. Bu özel etkinliği deneyimlemek isteyen katılımcılar, eğitmenler eşliğinde kukla yapımının inceliklerini öğrenebilecekler. Bu atölyenin amacı ise çocukların geri dönüşümü sadece teorik bilgi olarak değil, deneyimleyerek öğrenmelerini sağlamaktır.

Haber Merkezi


HIZLI YORUM YAP