Acun Medya La Isla Meksika Survivor Eğirdir Altınkum Plajında

Acun Medya La Isla Meksika Survivor Eğirdir Altınkum Plajında

ABONE OL
Eylül 21, 2023 15:53
Acun Medya La Isla Meksika Survivor Eğirdir Altınkum Plajında
21 Eylül 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Acun Medya grubu bir hafta sürecek Survivor Meksika çekimleri için Eğirdir ve Gelendost ilçelerinde parkur oluşturmak için incelemelerde bulundu. Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK ve Eğirdir Emniyet Müdürü Özcan Alıcı ile yarışmaların içeriği hakkında ve alınacak tedbirler Acun Medya yetkilileri tarafından istişare edildi.
Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök ünlü yarışma programının çekimleri için Acun Medya yetkililerine tam destek vererek yarışmaların en iyi şekilde tamamlanması için Eğirdir Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Basın ve Halkla İlişkiler Birimine talimatlar verdi.
Acun Medya Yönetmen ve yapımcıları koordinesinde yapılan incelemeler sonucunda Eğirdir Altınkum Plajında parkur oluşturulma çalışmaları bugün tamamlanacak. Yaklaşık 200 kişilik bir ekiple çekimler yapılacak.
Yarışmalarda kaybedenler mağara ve zor şartlarda Eğirdir’in çeşitli yerlerinde yaşamlarını sürdürecek, kazananlar ise Eğirdir’in en lüks villalarında kazanmanın tadını çıkaracaklar.
Sadece Türkiye’de değil dünyada da adından söz ettiren Acun Medya grubunun yapacağı çekimler Eğirdir’in tanıtımı ve turizm potansiyeli açısından da önemli bir yatırım ve fırsat olacak./ Eğirdir Belediye Basın/ Bülten

 


HIZLI YORUM YAP