Akçaeniş yolu asfaltlanıyor

ABONE OL
Ekim 25, 2023 15:13
25 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyükşehir Belediyesi Elmalı Akçaeniş Mahallesi’ni Hacımusalar Mahallesi’ne bağlayan 3 kilometrelik grup bağlantı yolunda sıcak asfalt çalışması başlattı.

Akçaeniş yolu asfaltlanıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanında bulunan grup yollarında 2023 yılı programı çerçevesinde asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Elmalı’da önce Bayralar-Tekke yolunda çalışma yapan Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri ardından Akçaeniş Mahallesi grup yolunda da çalışma başlattı.

BÜYÜKŞEHİR ELMALI’NIN HER YERİNDE

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ilçede önemli çalışmalara imza attığını vurgulayan Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk çalışma için Başkan Muhittin Böcek’e teşekkür etti. Öztürk, “Yaklaşık 30-35 yıl önce yapılan bir yoldu. Bir daha asfalt yüzü görmemişti. Büyükşehir Belediyemiz Elmalı’nın tüm mahallelerinde sulamadan düğün salonlarına, yollardan stabilizeye kadar her anlamda çalışmaya devam ediyor. Tüm mahallelerimize verilen sözler teker teker yerine getiriliyor” dedi.

MUHTAR VE MAHALLE HALKI TEŞEKKÜR ETTİ

Akçaeniş Mahalle Muhtarı Gürler Arslan da, “Yolumuz yıllardır yama yapılarak kullanılıyordu. Yer yer çukurlar mevcuttu. Muhittin Başkanımıza ilettiğimiz talepler doğrultusunda ekipler çalışmalara başladı. Gerçekten çok kaliteli sağlam bir asfaltlama çalışması yapılıyor. Mahallem Adına Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’e teşekkürlerimizi sunarım” diye konuştu. Büyükşehir Belediyesi-Bülten


HIZLI YORUM YAP