Aksu’da sünnet şöleni yapıldı

Aksu’da sünnet şöleni yapıldı

ABONE OL
Ekim 8, 2023 16:42
Aksu’da sünnet şöleni yapıldı
8 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aksu Belediyesi geleneksel sünnet şöleni muhteşem bir geceyle gerçekleştirildi. Gecede sahne alan Ümmü Erbil ve Uğur Işılak Aksululara keyifli bir akşam yaşattı.

Aksu’da sünnet şöleni yapıldı

Aksu Belediyesi geleneksel hale getirdiği sünnet etkinliği ile 300 çocuğu sünnet ettirdi. Güreş sahasında düzenlenen etkinliğe Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve eşi Ümmü Şahin ev sahipliği yaptı.  Geceye katılım oldukça yoğun oldu.Şölene katılanlara hitap eden Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, “Biz ekip olarak birlikte çalıştığımız için başarılı olduk. 2014 yılında göreve geldiğimizde yapılacak çok iş vardı. Belediyecilik risk alma işidir. Aksu’nun imarını da hemen hemen bitiriyoruz. Kapalı pazarlar, halı sahalar yaptık. Hastane inşaatı yükseliyor. Hükümet konağı, millet bahçemiz tamamlandı. Çocuklar bizim geleceğimiz, onlara da zaman ayırmamız lazım. Şimdi eğlenceye de vakit ayırmaya başladık. Hep birlikte çalışarak eksikliklerimizi gidereceğiz. Aksu’da da artık bir şeyler olmalı. Etkinliğimize katılan herkese ve programın yapımında emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Sünnet çocuklarının gönlünce eğlendiği şölende, önce ünlü sanatçı Uğur Işılak sahne aldı. Işılak sevilen şarkılarıyla Aksululara muhteşem bir gece yaşattı.Ardından ise Ümmü Erbil sahneye çıkarak Aksululara sevilen şarkılarını seslendirdi. Vatandaşlar Erbil’in şarkılarıyla coştu. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin her iki sanatçıya da geceye katıldıkları için teşekkür ederek Işılak’a plaketini taktim etti.Eşi Ümmü Şahin de sanatçı Ümmü Erbil’e plaketini ve hediyesini taktim ederken emeği geçenlere ve katılım sağlayanlara teşekkür etti. Aksu Belediyesi-Bülten


HIZLI YORUM YAP