Antalya’da pazar günü elektrikler kesilecek!

Antalya’da pazar günü elektrikler kesilecek!

ABONE OL
Ekim 7, 2023 18:55
Antalya’da pazar günü elektrikler kesilecek!
7 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antalya’nın ilçelerinin bazı mahallelerinde 8 Ekim 2023 tarihinde elektrik kesintisi yaşanması planlanmaktadır. İşte bu kesintilerin detayları:

Antalya’da pazar günü elektrikler kesilecek!

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan bilgilere göre, Antalya’nın ilçelerinde 8 Ekim 2023 tarihinde bazı mahallelerde planlı yatırım ve bakım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yaşanması planlanmaktadır. Vatandaşlar, internet arama motorlarını kullanarak “Elektrikler ne zaman gelecek?” sorusunun yanıtını aramaktadır. İşte elektrik kesintisinin yaşanacağı mahalleler ve saat aralıkları liste şeklinde:

MURATPAŞA’DA KESİNTİ OLACAK

Muratpaşa’da, Güzeloba Mah. Ördek Çiftliği Evleri. bölgelerinde 8 Ekim’de 09.00-16.00 saatleri arasında yatırım çalışması sebebi ile iş sağlığı ve güvenliğini de gözeterek elektrik kesintisi yapılacak.

AKSU’DA KESİNTİ OLACAK Aksu’da, Altıntaş Mah. Birlik M.Paşa Ortak Sok., Altıntaş Mah. Birlik Sok., bölgelerinde 8 Ekim’de 09.00-16.00 saatleri arasında yatırım çalışması sebebi ile iş sağlığı ve güvenliğini de gözeterek elektrik kesintisi yapılacak.

KAŞ’TA KESİNTİ OLACAK

Kaş’ta, Hayıtlı Yeşilköy, Kızılbucak Yeşilköy, Köyiçi Yeşilköy, Yeşilköy Mah., Yalı Gelemiş bölgelerinde 8 Ekim’de 09.00-13.00 saatleri arasında yatırım çalışması sebebi ile iş sağlığı ve güvenliğini de gözeterek elektrik kesintisi yapılacak.

KEMER’DE KESİNTİ OLACAK

Kemer’de, Çamyuva Mah. 5010,5092 Sok., Çamyuva Mah. Ağva Cad., Çamyuva Mah. İnönü Cad. bölgelerinde 8 Ekim’de 09.00-16.00 saatleri arasında yatırım çalışması sebebi ile iş sağlığı ve güvenliğini de gözeterek elektrik kesintisi yapılacak.

FİNİKE’DE KESİNTİ OLACAK

Finike’de, Turunçova Mah. bölgelerinde 8 Ekim’de 09.00-16.00 saatleri arasında yatırım çalışması sebebi ile iş sağlığı ve güvenliğini de gözeterek elektrik kesintisi yapılacak.

SERİK’TE KESİNTİ OLACAK

Serik’te, Alacami Mah., Etler Mah. Gölcük Sok., Etler Mah. Merkez Sok., Gökçepınar Mah. Kuşlar Çakallar Sok., Pınarcık Mah. Orta Sok., bölgelerinde 8 Ekim’de 09.00-16.00 saatleri arasında yatırım çalışması sebebi ile iş sağlığı ve güvenliğini de gözeterek elektrik kesintisi yapılacak.

Haber MERKEZİ


HIZLI YORUM YAP