Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Geçmişte problem yaşadığınız insanlar ile yeniden iletişime geçebilirsiniz. Yeniden kurulacak bu iletişim sayesinde karşılıklı olarak hataları telafi edebilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Bu süreçte objektif olmaya özen göstermelisiniz.
Boğa
Kardeşleriniz ile ailevi konular gündeminiz olabilir ve geçmişteki konuları yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Aranızdaki sorunları çözmek adına harekete geçmeniz yaşanan sorunlara bir nokta koyabilir.
İkizler
Egonuz tarafından yönetilebileceğiniz bir gün. İletişiminizde benmerkezci bir yapı sergileyebilirsiniz. Egosal davranışlar içerisine girmemelisiniz. Kendinizi ifade etme noktasında üslubunuzu biraz yumuşatmalısınız.
Yengeç
Kabuk değiştirmek istediğiniz bir zaman dilimi olabilir. Hayatınızda yeni kararlar almak isteyebilir ve içinizde büyüttüğünüz olayları artık sonlandırabilirsiniz. Kendinizi yeniden keşfettiğiniz bu serüvende yolculuğunuzun keyfini sürün.
Aslan
Enerjinizin çok düşük olduğu bir gün yaşıyor olabilirsiniz. Hem fiziksel hem ruhen dinlenmek için gerekli olan zamanı bugün kendinize verin. Enerjinizi tazelemek sizi iyi hissettirecektir.
Başak
Kendinizi kısıtlıyor olabilir misiniz? Bugün ördüğünüz duvarları yıkmak için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Eylem halinde olmak size iyi gelirken yaşam enerjinizi de tazeleyebilir.
Terazi
Bugün arkadaşlarınız ile ilgili konularda yoğun bir trafik olabilir. Uzaklardaki dostlarınızdan haber alabilir ve onlar hakkında yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Süreci olgunlukla yönetmelisiniz.
Akrep
Maddi konularda sizden destek isteyen yakınlarınız olabilir. Onlara yardım etmek isterken samimiyetlerini de sorgulayabilirsiniz. Bu konuda ikilemde kalmanız sizi biraz çekimser yapabilir, orta yolu bularak konuşmaya özen göstermelisiniz.
Yay
Partneriniz ile yaşadığınız sorunları çözmek için adım atmak isteyebilirsiniz. İlişkinizi eskisinden daha sağlam bir noktaya getirebilir ve geleceğe yönelik planlar içerisinde olabilirsiniz.
Oğlak
Gergin ve öfkeli davranışlarınız günlük işlerinizin aksamasına ve planlarınızın alt üst olmasına neden olabilir. Elinizde olmayan sorunların yaşanması sizi gerginleştirebilir. Sabırlı olmaya özen göstermelisiniz.
Kova
Geçmişteki ilişkiniz ile ilgili yeniden irtibata geçmek isteyebilirsiniz. Yakın çevreniz konuyla ilgili düşüncelerini dile getirse de siz yine de kendi bildiğinizi yapmak isteyeceksiniz. Ancak hayat sizi gelecek planlarınız doğrultusunda ileriye yönlendirecektir. 
Balık
Aileniz ile aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir ve sözlü tartışmalar içerisine girebilirsiniz. Konuşmalar sırasında ortam gerginleşse bile sesinizin tonuna ve üslubunuza dikkat etmelisiniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.