ATSO ödüllerinin başvuruları uzatıldı

ATSO ödüllerinin başvuruları uzatıldı

ABONE OL
Eylül 19, 2023 17:58
ATSO ödüllerinin başvuruları uzatıldı
19 Eylül 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ATSO Cumhuriyet’in 100. Yıl Ödül Töreni’ne başvurular yoğun talep nedeniyle 27 Eylül tarihine kadar uzatıldı
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve kent ödülleri, döviz kazandırıcı hizmetler, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerinin ödüllendirildiği tören bu yıl “Cumhuriyetin 100. Yılı” temasıyla 1 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirilecek.Yoğun talep nedeniyle başvuruların 1 hafta süresince uzatıldığı ATSO Cumhuriyetin 100. Yıl Ödülleri Töreni’nde, kazananlar adına Antalya’nın Elmalı ilçesine, ATSO Elmalı Eğitim ve Sağlık Merkezi binası inşa edilecek. 2023 yılının Cumhuriyetin 100. yılı olması nedeniyle, geleneksel ödül töreninin bu yıl 29 Ekim haftasında düzenleneceğini kaydeden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, “Kültürden eğitime, sanattan çevreye, inovasyondan basına kentimizin geleceğine ve gelişimine katkı koyacak çalışmaları teşvik etmek, farkındalık yaratmak için çalışacağız. Ödüllerimiz, 6 ana ödül kategorisinden ve ATSO Cumhuriyet’in 100. Yıl Özel Ödülü’nden oluşmaktadır. Kentimizi değerli kılan, ekonomik gelişimine katkı koyan kurum ve kuruluşlarıyla bir bütünüz” dedi.
ÖDÜL ALANLARIN İSİMLERİ SAĞLIK VE EĞİTİM MERKEZİNDE YAŞAYACAK
Şehre katma değer sağlayacak ve yenilikçi projelerin Antalya’ya kazandırılacağını dile getiren ATSO Başkanı Ali Bahar, “Cumhuriyetimizin 100. yılını gururla, güvenle ve tarihi sorumlulukla kutlayacak, Cumhuriyetimizin başarısını gençlere ve dünyaya anlatacak eserlere ve etkinliklere hep birlikte imza atacağız.Türkiye’nin önemli kilometre taşı olan Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılını kutlamak, iş dünyamızın başarılarını öne çıkarmak ve kentimize kalıcı bir iz bırakmak adına önemli bir gün. Toplumsal farkındalık ve birliktelik noktasında cumhuriyetimizin 100. yılında önemli bir dönüm noktasına eşlik edeceğiz. Ödül alanların ismini taşıyacak olan ATSO Elmalı Eğitim ve Sağlık Merkezi ile kentimize, gençlerimize kalıcı bir eser bırakmış olacağız” diye konuştu. SON BAŞVURU 27 EYLÜL
Başvurular, 27 Eylül 2023 Çarşamba günü, saat 00.59’da sona erecek. Kent Ödülleri ve Döviz Kazandırıcı Hizmetler kategorilerinin başvuruları www.atso100yilcumhuriyet.org.trsayfasında yer alan online form aracılığıyla alınacak. Döviz Kazandırıcı Hizmetler kategorisinde üyeler, banka veya Yeminli Mali Müşavir Raporu veya bağlı bulundukları İhracatçı Birlikleri beyan yazılarıyla başvuru yapabilecekler. Kent Ödülleri ve Döviz Kazandırıcı Hizmetler dışındaki kategorilerde ödül almaya hak kazanacak olanlar, ATSO oda ve Gelir İdaresi Başkanlığı kayıtları esas alınarak belirlenecek.
ATSO CUMHURİYETİN 100. YIL ÖDÜLLERİ
ATSO Cumhuriyet’in 100.Yıl Ödül Töreni”, 6 ana ödül kategorisinden ve Cumhuriyet’in 100.yıl Özel Ödülü’nden oluşmaktadır.
KENT ÖDÜLLERİ
İnovasyon
Dijital Dönüşüm
Bilim ve Sağlık
Eğitim
Kültür-Sanat
Spor
Çevre
Kurumsal Sosyal Sorumluluk
Basın
Mimarlık ve Kent
Kente Değer Katan Organizasyonlar
DÖVİZ KAZANDIRICI HİZMETLER
Seyahat Acenteleri
Konaklama Tesisleri
İhracat – Genel
Tarım İhracatı
Hizmet İhracatı
Alternatif Turizm
Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen İlk 100 Şirketi Sıralamasına Giren Antalya Firmaları. Türkiye’nin İlk ve İkinci 500 Sanayi Kuruluşu Arasında Yer Alan Antalya Firmaları. Ticari Bilanço Karı Büyüklüğüne Göre Merkez ve Odamıza Bağlı İlçelerimizde Dereceye Giren Üyeler. Merkez (ilk 3 gerçek, ilk 3 tüzel kişi), İlçeler (gerçek ve tüzel kişi birincileri).Faal En Eski 3 Gerçek ve 3 Tüzel Kişi Oda Üyeleri (Daha önce ödül almamış olan.)

HABER MERKEZİ


HIZLI YORUM YAP