Bahar: Güç birliği oluşturarak sorunları tek tek aşacağız

Bahar: Güç birliği oluşturarak sorunları tek tek aşacağız

ABONE OL
Ağustos 22, 2023 12:21
Bahar: Güç birliği oluşturarak sorunları tek tek aşacağız
22 Ağustos 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)’da gerçekleşen toplantıda komite başkanları ile bir araya gelindi. Gerçekleşen toplantıda ATSO Başkanı Bahar, “Ortak hareket edeceğiz” vurgusu yaptı. Yapılan toplantının genişletilerek önümüzdeki günlerde diğer komite ve üyelerin de katılımıyla yapılacağı açıklandı.

 

“ORTAK HAREKET EDECEĞİZ”

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar ve Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Karagöz ev sahipliğinde yapılan toplantıda Antalya’nın kent sorunlarının dışında sektörel konular ele alındı. Ayrıca toplantının genişletilerek önümüzdeki günlerde diğer komite ve üyelerin de katılımıyla tekrar yapılacağı bildirildi. ATSO Başkanı Bahar, “Sorunları komitelerimizle birlikte inceleyerek, ortak hareket edeceğiz. Güç birliği oluşturarak sorunları tek tek aşacağız” ifadelerini kullandı.

 

ATSO’daki toplantıya katılanlar arasında ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Karagöz ve ATSO’nun 20. Grup İzolasyon, Seramik ve Sıhhi Tesisat Malzemeleri Meslek Komitesi Başkanı Osman Güngör, 30. Grup İnşaat Faaliyetleri Meslek Komitesi Başkanı Yakup Toprak, 31. Grup İnşaat Malzemeleri Meslek Komitesi Başkanı Arif Yavuz, 41. Grup Gayrimenkul Faaliyetleri Meslek Komitesi Başkanı Hülya Tükenmez, 43. Grup Mimarlık Faaliyetleri Meslek Komitesi Başkanı Selahattin Çelik ve 44. Grup Mühendislik Faaliyetleri Meslek Komitesi Başkanı Adil Özen vardı.

Musa 

 

 


HIZLI YORUM YAP