BAL sezonu öncesi yemekte buluştular

BAL sezonu öncesi yemekte buluştular

ABONE OL
Ekim 8, 2023 17:14
BAL sezonu öncesi yemekte buluştular
8 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bölgesel Amatör Lig’in (BAL) 5’nci gurubunda şampiyonluk mücadelesi verecek olan Manavgat Belediyespor’un yeni yönetimi, teknik ekibi ve futbolculuları Manavgat Şelalesi’nde’ düzenlenen yemekte araya geldi.

BAL sezonu öncesi yemekte buluştular

Manavgat Belediyespor, 2023-2024 futbol sezonu öncesinde düzenlenen yemek organizasyonu bir araya geldi. Bölgesel Amatör Lig’in (BAL) 5’nci gurubunda şampiyonluk mücadelesi verecek olan Manavgat Belediyespor’unManavgat Şelalesi’nde düzenlenen yemeğine Manavgat Belediyespor Kulübü yönetimi, teknik ekibi, futbolculuları katıldı. Yemek öncesinde tüm futbolcularla birebir ilgilenen Başkan Şükrü Sözen ve belediyespor yönetimi, dünyaca ünlü Manavgat Şelalesi’nde hatıra fotoğrafı çektirdi, şampiyonluk sözü verdi. Başkan Şükrü Sözen öncülüğünde kurulan Manavgat Belediyespor yönetimi, takıma her türlü desteği vereceklerini belirtti. Manavgat Belediyespor’un teknik direktörü Ercan Kul, Başkan Şükrü Sözen ve yönetim kurulu üyelerinin kente şampiyonluk gelmesi için büyük emekler verdiğini ve bu emeğin karşılığını sahada en iyi şekilde vereceklerini söyledi.

BAL sezonu öncesi yemekte buluştular.

BAL sezonu öncesi yemekte buluştular

HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yönetim ve futbolculara hitaben yaptığı konuşmada yeni sezondan çok umutlu olduklarını belirtti. Başkan Şükrü Sözen, “Bizler spora inanan insanlarız. Sporun kenti birleştirdiğine inanıyoruz. Sizlere güvenimiz tam. Hedefimize hep beraber ulaşacağız. Bu kente şampiyonluk çok yakışacak. Sizlerin her zaman arkasında olacağız. Teknik ekibimize, hocamıza ve sizlere güveniyoruz. Yıllardır bir üst lige çıkma hayalimiz aynı kararlılıkla devam ediyor. Bu sene şampiyon olacağımıza bütün kalbimle inanıyorum. Emeği geçen yönetimimize, teknik ekibimize ve futbolcu kardeşlerimize hem teşekkür ediyor hem de başarılar diliyorum” dedi. Manavgat Belediyesi-Bülten


HIZLI YORUM YAP