Bir destek de mobilyacılardan

Bir destek de mobilyacılardan

ABONE OL
Ekim 16, 2023 11:57
Bir destek de mobilyacılardan
16 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mobilyacılar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın indirim kampanyasına olumlu bir yanıt vererek yılbaşına kadar fiyatlarında artış yapmayacaklarını açıkladılar.

Antalya Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kemal Evyapan, yılbaşına kadar zam yapmama kararı aldıklarını ve kampanyaya bu sayede destek olmak istediklerini dile getirdi.

Evyapan,  bu kampanyayla tüketicilere ekonomik zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olmayı amaçladıklarını belirtirken “Kamuoyunu olumlu bir şekilde etkileyeceğini düşünüyoruz. Hem Cumhurbaşkanımızını çağrısına uyuyoruz hem de vatandaşın alım gücünün zorlaşmasını istemiyoruz” dedi.

Antalya Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kemal Evyapan, “Kampanya ile vatandaşı da çok zora sokmak istemiyoruz. Ülkenin içerisinde bulunduğu ekonomik krizin farkındayız. Bizler de krizden olumsuz etkileniyoruz. Aldığımız ürünleri dolarla alıyoruz. Düğün yapacak olanlara ve eşyalarını değiştirecek olan vatandaşlarımıza sektör olarak en azından bu şekilde destek olmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Haber: Çiler İLTUŞ

 


HIZLI YORUM YAP