Bozula yollar yenileniyor

ABONE OL
Ekim 15, 2023 13:43
15 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Konyaaltı Belediyesi, kırsal mahallelerden kent merkezine kadar tüm yollarda bakım, onarım, sıcak asfaltlama ve sathi kaplama çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Bozula yollar yenileniyor

Konyaaltı Belediyesi Fen İşleri’ne bağlı ekipler, kent merkezinde ve kırsal alanlarda bakım-onarım, sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Konyaaltı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri son olarak Kuşkavağı Mahallesi 555,526,565,559,556,532’nci sokaklarda, Uncalı Mahallesi 1325’inci Sokak, Yarbaşcandır ve Gedeller’de sıcak asfalt çalışmalarını gerçekleştirdi.

ULAŞILABİLİR KONYAALTI

Konyaaltı ilçesinde temel hizmet seferberliğini yürüttüklerini söyleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, mahallelerde daha güzel yollar için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ifade etti. Esen, “Konyaaltı ilçemizde Fen İşleri’ne bağlı ekiplerimiz kent merkezinde ve kırsal alanda sıcak asfalt, bakım-onarım, sathi kaplama gibi çalışmaları aralıksız sürdürüyor. Ulaşılabilir daha güzel bir Konyaaltı için çalışmalarımız devam edecek’’ dedi. Konyaaltı Belediyesi-Bülten


HIZLI YORUM YAP