BTP lideri Hüseyin Baş gençlerle şarkı söyledi

BTP lideri Hüseyin Baş gençlerle şarkı söyledi

ABONE OL
Ağustos 22, 2023 14:35
BTP lideri Hüseyin Baş gençlerle şarkı söyledi
22 Ağustos 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bağımsız Türkiye Partisi’nin  (BTP) Geleneksel yaz gençlik kampı bu sene Bolu’da gerçekleştirildi.

Mudurnu ilçesindeki kaplıcalar bölgesinde düzenlenen kampa Türkiye’nin dört bir yanından binlerce genç katıldı.

Kamp boyunca BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş’ın da katıldığı etkinlikler düzenlendi.

Bu etkinlilerden biri de Hüseyin Baş’ın gençlerle buluşmasıydı.

BTP lideri düzenlen programda gençlerle şarkılar söyledi, katılımcılara tam bir müzik ziyafeti çekildi..

Bu şarkılardan biri sözleri Mustafa Sandal ve Ferda Anıl Yarkın’a ait olan ‘Sonuna Kadar’ şarkısıydı.

Hüseyin Baş sahnede söylediği şarkının, “Aylar geçse de, yıllar geçse de, bir ömür böyle sürse de ben seni unutamam” sözlerini 14 Nisan 2020’de vefat eden babası Prof. Dr. Haydar Baş’a armağan etti.

Mustafa Sandal’dan Hüseyin Baş’a; Birlikte söyleyesim geldi

Salonu dolduran gençler BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş’a eşlik etti.

Sanatçı Mustafa Sandal da Hüseyin Baş’ın şarkı söylediği anları, “Harika performans! Birlikte söyleyesim geldi. #SonunaKadarAtatürk” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

“Gençler Hüseyin Baş’ın kıymetini bilmeli”

BTP’nin gençlik kampına Türkiye’nin her yerinden katılan gençlerden biri de tam bir Hüseyin Baş hayranı olan Kaan Çakmak’tı.

Daha önce BTP Liderine olan hayranlığını haber kanallarına mail atarak dile getirip bu şekilde parti yönetimiyle temasa geçen Kaan Çakmak, Adana’dan gelerek kampa katıldı.

Kampta Hüseyin Baş ile tanışan Kaan Çakmak, “Hüseyin Baş’a ulaşmak için çok büyük çaba sarf ettim. Çünkü çok büyük hayranıyım. İlk başta kanallara yazdım, en sonunda işte burada tanışabildik. Bizim gençler için çok önemli biri olduğu için tanışmak istedim, tanıştım.  Gençler için çok önemli biri kıymetini bilmeleri lazım” dedi.

“Genel Başkanımız gençlerle bütünleşti”

BTP Bolu Gençlik Kampının organizasyonunu üstlenen BTP Genel Başkan Yardımcısı Zeki Garaçoğlu, kampın bitişinde yaptığı açıklamada “Genel başkanımız gençlerle bütünleşti” dedi.

Garaçoğlu, “BTP olarak biz rahmetli genel başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş hocamızla her yıl bu kampı gençlerle birlikte yapıyorduk. Pandemi süreciyle biraz ara verdik. Genel Başkanımız Hüseyin Baş bu sene kampı yapmaya karar verdi. Gençler adeta Genel Başkanla bütünleşiyor. Bu sinerji çok önemli. Diğer siyasi partilerde diyelim ki bir beklenti var, gerçekleşmediği zaman çekip gidiyor. Burası öyle değil. Burada genel başkanla bir bütünleşme var, adeta genel başkanın kendisini ülkeye ve millete adamasının sinerjisi bu gençlere geçiyor ve büyük bir enerji ortaya çıkıyor. Genel Başkanımızın şu özelliği var; bütün meselelere bakışını samimi bir şekilde ortaya koyuyor, özet bir vurgu ile aslında çözümleri de ortaya koyuyor. Türkiye Hüseyin Baş’ı bu anlamda da çok sevdi, geleceğin lideri olarak görüyor” ifadelerini kulandı.


HIZLI YORUM YAP