Bungalovlar sezon sonu rövaçta

Bungalovlar sezon sonu rövaçta

ABONE OL
Eylül 24, 2023 22:11
Bungalovlar sezon sonu rövaçta
24 Eylül 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antalya’nın bungalov tatil sezonu, sıcak havaların etkisiyle hala devam ettiği kaydedildi. Sezonun sona erdiği bu dönemde, bungalov fiyatlarındaki cazip indirimler de gözden kaçmadı.

Antalya’nın eşsiz doğasına uyumlu şekilde inşa edilen bungalovlar, tatilciler için huzur dolu bir konaklama deneyimi sunuyor. Özellikle sıcak yaz günlerinde serin ve yeşil bir ortamda konaklama alternatifi sunan bungalov fiyatlarının sezon bitişiyle düşmesi, tatilciler için ekonomik bir tercih olanağı sundu. Hem bütçe dostu hem de doğayla baş başa kalma fırsatı sunan bu konaklama alternatifi, tatilciler arasında popülerliğini sürdürdü.

Tatili Eylül ayına getirmek ucuza geliyor!

Bungalov tutmanın ve burada tatil yapmanın tam zamanı olduğunu belirten Selvi Uçar, ”Havalar Antalya’da henüz soğumadı ama Eylül ayına girdiğimiz için sezon bitmiş görünüyor. Bu nedenle konaklama fiyatları düşüyor. Tatil yapmak aslında tam da bu zamanlarda çok mantıklı oluyor. Biz her sene bungalov tatilimizi eylül ayının ortalarına denk getiriyoruz. Herkese de tavsiye ediyoruz.” dedi.

Haber Merkezi


HIZLI YORUM YAP