Burada çay 1 Lira

Burada çay 1 Lira

ABONE OL
Eylül 5, 2023 13:20
Burada çay 1 Lira
5 Eylül 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye genelinde ekonomik krizin derinleşmesi, kahvehane ve çay ocaklarında tüketicilere yansıyan çay fiyatlarındaki artışı beraberinde getiriyor. Yıllardır sosyal hayatın ayrılmaz bir parçası olan bu mekanlar, artan maliyetler ve ekonomik zorluklar nedeniyle çay fiyatlarını yükseltmek zorunda kalıyorlar.

Ama Antalya’da bir yer var ki tüm ekonomik krize inat orada çay halen sadece 1 lirada satılıyor. Konyaaltı Belediyesi’ne bağlı olan Hayatpark’ta vatandaşlar verdikleri kısa molalarında çayı halen 1 liradan içmeye devam ediyor.

Günün stresinden ve yoğunluğundan kaçmak, doğanın huzurunu yaşamak ve keyifli bir çayın tadını çıkarmak için artık Hayatpark, 1 lira ile çay fırsatı sunuyor. Şehir yaşamının karmaşasından uzakta, yeşillikler içindeki bu doğal cennette, ziyaretçiler sıcak bir çayın tadını çıkartarak keyifli anlar yaşayabilirler.

Günün yorgunluğunu atmak veya arkadaşlarla keyifli sohbetler etmek için mükemmel bir mekan olan Hayatpark, şimdi çay fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. 1 lira karşılığında sunulan çay, hem bütçeye dost hem de lezzet dolu bir mola sunuyor.

Hayatpark’ın doğal güzellikleri, yeşilin huzurlu atmosferi ve artık daha da erişilebilir çay fiyatlarıyla birleşerek, bu parkı ziyaret edenler için unutulmaz anılar yaratıyor. Ayrıca, çayın paylaşmanın sembolü olduğu bu mekanda arkadaşlarınızla veya ailenizle güzel anlar yaşayabilirsiniz.

Eğer siz de şehrin gürültüsünden uzaklaşıp sıcacık bir çayın tadını doğada çıkarmak isterseniz, Hayatpark bu fırsatı sunuyor. Basit ama keyifli anıları hayatınıza taşımak için bu fırsatı kaçırmayın. Hayatpark, doğa severlere ve huzur arayanlara, 1 lira ile keyifli bir mola sunuyor.

Haber: Aynur GÜNEŞ


HIZLI YORUM YAP