Cengiz Nizam’dan Gaziler Günü Mesajı

Cengiz Nizam’dan Gaziler Günü Mesajı

ABONE OL
Eylül 19, 2023 14:17
Cengiz Nizam’dan Gaziler Günü Mesajı
19 Eylül 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

19 Eylül, Türkiye’de Gaziler Günü olarak anılırken, Antalya Şehit Aileleri ve Gazileri Dernek Başkanı Cengiz Nizam, bu özel günde bir mesaj yayınladı. Nizam’ın mesajı, gazilerin ve şehitlerin ülkeye olan katkılarını vurgulayarak bir kez daha onları anma ve minnettarlık gününü işaret ediyor.

Dernek Başkanı Cengiz Nizam’ın Mesajı:

“Bugün, Türkiye’nin bağımsızlığı ve güvenliği uğruna canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi ve milletimizin huzuru için gözlerini kırpmadan mücadele veren gazilerimizi onurlandırdığımız özel bir gündür. 19 Eylül, Gaziler Günü olarak coşkuyla kutlanırken, bu anlamlı günün bir parçası olmaktan büyük gurur ve minnet duyuyoruz.

Gaziler, vatanları için mücadele ederken gösterdikleri cesaret ve fedakarlıkla örnek insanlardır. Onların özverisi, Türkiye’nin birlik ve beraberliğini korumak için ne kadar büyük bir güce sahip olduğumuzu gösteriyor. Şehitlerimiz de, bu uğurda canlarını feda ederek bize bu topraklarda hür ve bağımsız yaşama fırsatı sunmuş kutsal insanlardır.

Bugün, Gaziler Günü vesilesiyle, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize olan saygı ve sevgimizi bir kez daha dile getiriyoruz. Onların yanında olduğumuzu ve her zaman desteklerini hissettiklerini bilmelerini istiyoruz.

Türkiye’nin aydınlık geleceği için bu kutsal vatan toprakları uğruna gösterdikleri fedakarlık için tüm gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Gaziler Günü, milletimizin birlik ve beraberlik duygularını daha da pekiştirdiği özel bir gündür. Bu vesileyle, tüm vatandaşlarımızı, bu değerli günü coşkuyla kutlamaya ve gazilerimize olan saygılarını göstermeye davet ediyorum.

Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve mutluluk diliyor, milletimizin birlik ve beraberliğini her daim korumasını temenni ediyorum. Gaziler Günü kutlu olsun!”

Haber: Murat Şükrü SEYİRCİ


HIZLI YORUM YAP