Cumhuriyet’in kazanımları binaları donattı

ABONE OL
Ekim 26, 2023 14:21
26 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Konyaaltı Belediyesi,#SeninSayendehashtagi ile Cumhuriyet’in kazandırdığı değerlerin yazılı olduğu sözlerden oluşturduğu pankartları hizmet binalarına ve ilçenin belirli noktalarına astı.

Cumhuriyet’in kazanımları binaları donattı

Cumhuriyet‘in 100. yılını büyük coşkuyla kutlamaya hazırlanan Konyaaltı Belediyesi ilçeyi bayraklarla donattı. Konyaaltı Belediyesi belediyenin hizmet verdiği tüm binalara ve HayatPark’a da #SeninSayendehashtagi ile Cumhuriyet’in kazanımlarının yer aldığı sözlerden oluşturulan pankartlar astı. Pankartlar vatandaşların büyük beğenisini kazandı. Pankartların önünde fotoğraf çektiren Konyaaltı sakinleri, Cumhuriyet’in 100. yılında bu coşkuyu yaşattığı için Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’e teşekkür etti.

KADINLAR ÖZGÜRSE #SeninSayende

Pankartlarda cumhuriyetin kazanımları olan kadın haklarına, eğitim eşitliğine, bilime, sanata, spora, özgür düşünceye vurgu yapıldı. “Kadınlar Özgürse #SeninSayende”, Fikri Hür Vicdanı Hür Bir Milletsek #SeninSayende”, “Bu Işık Aydınlatıyorsa Bizi #SeninSayende”, “Çocuklarımız Geleceğe Umut Olabilecekse #SeninSayende”, “Umudumuzu Kaybetmediysek #SeninSayende”, “Gücümüzü Avrupa’ya Gösterebildiysek #SeninSayende” yazılarının yer aldığı pankartlar belediye hizmet binalarına, belediyenin çocuk ve gündüz bakımevleri ile yaşlı kreşine, eğitim merkezlerine, Müzik Akademisi’ne, kız yurduna, Gençlik Lokali’ne ve Hayatpark’a asıldı. Konyaaltı Belediyesi-Bülten


HIZLI YORUM YAP