Deniz Kurt gazetecilerle buluştu

Deniz Kurt gazetecilerle buluştu

Ak Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, gazetecilerle bir araya geldi.

ABONE OL
Mart 30, 2023 19:25
Deniz Kurt gazetecilerle buluştu
13 Aralık 2018
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ak Parti'nin Burdur Belediye Başkanı Adayı Deniz Kurt kent merkezindeki bir kafede düzenlenen kahvaltı etkinliğinde gazetecilerle buluştu. Etkinliğe İl Başkanı Volkan Mengi, Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı ve il yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi, “Teşkilatımızda uzun yıllar görev yapmış, teşkilatımızın önemli isimlerinden Deniz Kurt'un aday olarak ilan edildiği günden bu yana teşkilatımızla birlikte adayımızın arkasında çalışmalarımıza başladık. Bizler Ak Parti hükümeti olarak tekrar belediyeyi alarak devletimizin ve hükümetimizin yoğun şekilde Burdur'a yaptığı yatırımların yanı sıra, yerelde de belediyecilik anlamında Burdur'un büyük yatırımları özlemle hasretle beklediğini hissediyor ve görüyoruz” dedi.

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Burdur'a ayrı bir önem gösterdiğini kaydederek, “'Sizlere güveniyorum. Burdur'u alın gelin' dedi. Biz de 'Sayın Cumhurbaşkanım bu güveninizi boşa çıkarmayacağız' dedik. Hızlı bir çalışma temposundayız. Çok diri bir teşkilatımız var. Onların da desteğiyle çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamaya çalışıyoruz. Şeffaf, adaletli ve çözüm üreten bir belediye olacağız. Hedefimiz bu. Olabilirliğini bulmaya çalışan bir belediyecilik anlayışıyla hareket edeceğiz” diye konuştu.

Burdur'un en büyük sorununun şehir içi trafiği, otopark ve imar düzenlemeleri olduğunu kaydeden Kurt, şöyle dedi:

“Burdur'da yeni bir imar revizyonuna gidilmesi lazım. Şu andaki mevcut trafik düzenini esnafımızla, halkımızla görüşüp, onlardan gelen taleplere göre düzenleme yapacağız. Şu anki trafiğe baktığımızda, araç sayısına baktığımızda, Burdur'un 2-3 sene sonra tıkanacağını gösteriyor. Bununla ilgili kalıcı çözümler bulacağız.”


HIZLI YORUM YAP