Gençlikspor ve Büyükşehir Belediyesi bisiklet sürüş eğitimi düzenliyor

Gençlikspor ve Büyükşehir Belediyesi bisiklet sürüş eğitimi düzenliyor

ABONE OL
Eylül 23, 2023 17:52
Gençlikspor ve Büyükşehir Belediyesi bisiklet sürüş eğitimi düzenliyor
23 Eylül 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ücretsiz temel bisiklet sürüş eğitimi düzenleyerek temiz hava ve sağlıklı yaşamı teşvik ediyor. Başvuruların son tarihi ise 1 Ekim’dir.

Bisiklet sürüş eğitimi başvuruları başladı.

Bisiklet sürüş eğitimi başvuruları başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, bisiklet kullanımını hem bir ulaşım aracı olarak hem de spor amaçlı olarak teşvik etmek amacıyla harekete geçiyor. Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen temel bisiklet sürüş eğitimi etkinliği, katılmak isteyenler için çevrimiçi başvuru gerektiriyor. Başvuruları yapmak isteyenler, genclikspor.antalya.bel.tr adresini ziyaret edebilirler. Etkinlik, Akdeniz Kent Parkı’nda 4 Ekim tarihinde ve Lara Düden Parkı’nda ise 7 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek.

“Temiz Hava ve Sağlıklı Yaşam için Pedallıyoruz”

“Temiz Hava ve Sağlıklı Yaşam için Pedallıyoruz” sloganıyla, 10-70 yaş arası vatandaşlara Kent Parkı ve Düden Parkı içerisinde özel olarak hazırlanan parkurlarda temel bisiklet sürüş eğitimi sunulacak. Bu kursa ilgi gösteren katılımcıların, bisiklet üzerinde denge sağlama ve pedal çevirme becerilerini öğrenmeleri amaçlanıyor.

Başvuru son tarihi 1 Ekim

Kursa katılmak isteyenlerin Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nın resmi web sitesinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuruların son tarihi ise 1 Ekim’dir.

Haber Merkezi


HIZLI YORUM YAP