Grup Yolu asfaltlanıyor

Grup Yolu asfaltlanıyor

ABONE OL
Ekim 6, 2023 15:36
Grup Yolu asfaltlanıyor
6 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Serik ilçesi Deniztepe Mahallesi grup yolunu sathi asfaltla kaplıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi kırsalda asfalt seferberliğini sürdürüyor. Vatandaşların konforlu bir şekilde ulaşımlarını sağlamaları için çalışmalarını gece gündüz sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Serik ilçesine bağlı Deniztepe Mahallesi grup yolunda asfalt çalışması yapıyor.

GÜVENLİ VE KONFORLU YOL

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı alt yapı ekipleri, daha önce grup yolunda güçlendirme, büz ve şarampol çalışmaları yapmıştı. Kırsal Hizmetlere bağlı asfalt ekipleri hazırlığı biten grup yolunda sathi asfalt çalışmasına başladı. 6 kilometre uzunluğundaki asfalt çalışmaları tamamlandığında grup yolu güvenli ve konforlu hale gelecek.

MEYVE SEBZELERİMİZ YIPRANMAYACAK

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler sorumlusu İsa Akdemir, Deniztepesi Mahalle Muhtarı Hasan Kirlioğlu ile birlikte sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.  Deniztepesi Mahalle Muhtarı Hasan Kirlioğlu 25-30 yıl önce yapılan yolun artık kullanılamaz hale geldiğini belirterek, “Yol üzerinde seyir ederken araçlarımız bozuluyordu. Burası işlek bir yol. 10 dakikalık yolu yarım saatte gidiyorduk. Sebze ve meyvelerimiz hale gidinceye kadar yıpranıyordu. Çocuklarımız okul servislerinde gidip gelirken perişan oluyorlardı. Tarla gibi bir yoldan artık kurtuluyoruz. Sürekli sanayiye araç yaptırmaya gidiyorduk. Şimdi yolumuz yapılıyor. Muhittin Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun” dedi.

HAYIRLI OLSUN

Kırsal Hizmetler Sorumlusu İsa Akdemir, “Bölgede özellikle tarımla uğraşan vatandaşlarımızın kullandığı yolda 6 kilometrelik kısmının önce alt yapısını tamamladık. Şimdi asfaltını yapıyoruz. Bundan sonra hale taşınan meyve ve sebzeler yıpranmayacak. Bölge halkımız konforlu ulaşıma kavuşacak” diye konuştu.

Büyükşehir Belediyesi-Bülten

 

 


HIZLI YORUM YAP