Grup yolu asfaltlanıyor

Grup yolu asfaltlanıyor

ABONE OL
Kasım 2, 2023 18:02
Grup yolu asfaltlanıyor
2 Kasım 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyükşehir Belediyesi, Manavgat Güzelyalı ve Değirmenli Mahallelerinin 3.5 kilometrelik grup yolunda sathi asfalt çalışması yapıyor.

Grup yolu asfaltlanıyor

 Büyükşehir Belediyesi kırsalda asfalt seferberliğini sürdürüyor. Vatandaşların konforlu bir şekilde ulaşımlarını sağlamaları için çalışmalarını gece gündüz sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Manavgat ilçesine bağlı Güzelyalı ve Değirmenli Mahalleleri grup yolunda asfalt çalışmaları yapıyor.

GÜVENLİK VE KONFORLU YOL

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı alt yapı ekipleri, daha önce grup yolunda güçlendirme, büz ve şarampol çalışmaları yapmıştı. Kırsal Hizmetlere bağlı asfalt ekipleri hazırlığı biten grup yolunda sathi asfalt çalışmaları yapıyor. 3.5 kilometre uzunluğundaki asfalt çalışmaları tamamlandığında grup yolu güvenli ve konforlu hale gelecek.

HAYIRLI OLSUN

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler sorumlusu İsa Akdemir, Güzelyalı Mahalle Muhtarı Hasan Sevinç ile birlikte yapılan sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek, yolun bölge halkına hayırlı olmasını diledi. Büyükşehir Belediyesi-Bülten


HIZLI YORUM YAP