301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber
05 Nisan 2021 - Pazartesi 14:03 Bu haber 10 kez okundu
 
BAKSİFED’de ikinci Erdoğan dönemi
Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu’nda mevcut başkan Abdullah Erdoğan güven tazeledi. Tek liste ile seçime giden ve başkanlık koltuğuna ikinci kez oturan Erdoğan, “Federasyonu katılımcı, demokrat ve ortak akılla hep birlikte yöneteceğiz” dedi.
Siyaset Haberi
BAKSİFED’de ikinci Erdoğan dönemi

 Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED) 11. Olağan Genel Kurulu’nu yaptı. Tek listeyle gidilen seçimde mevcut başkan Abdullah Erdoğan güven tazeledi. Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED) üyesi Derneklerin delegelerinin katılımıyla pandemi kurallarına uygun olarak Akra Hotel’de gerçekleştirilen Genel Kurul’da BAKSİFED geçmiş dönem başkanı H.Ergin Civan Divan başkanlığına, ANTGİAD Delegesi Anıl Talat Akbağ ve YÖRSİAD Delegesi Süleyman Kaplan divan üyeliklerine önerildi. Başkanlık divanının oluşturulmasının ardından gündem maddeleri üzerinde görüşüldü ve tek listeyle gidilen seçimde Abdullah Erdoğan BAKSİFED delegelerin oylarıyla bir kez daha başkanlığa seçildi. Güven tazeleyen Abdullah Erdoğan teşekkür konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Bölgesel federasyon olarak SİAD’lardaki KOBİ ölçeğindeki şirketlerin gelişmesi, finansal okur yazarlık, e-ticaret, dijitalleşme ve kurumsallaşması ile ilgili çalışmalara devam edeceklerini bildiren Erdoğan, “Federasyonu katılımcı, demokrat ve ortak akılla hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM

BAKSİFED Yönetiminde Derneklerin temsili şu şekilde oluştu: “Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD) geçen  dönem başkanı Mustafa Cengiz, Konyaaltı Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KONYSİAD) Başkanı İlhami Kaplan, Yörük Sanayici ve İş İnsanları Derneği (YÖRSİAD) geçen dönem Başkanı ve Yüksek Danışma Kurulu başkanı A.Semih Beken, Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ANSİAD) Başkanı Akın Akıncı, Antalya Serbest Bölge İş İnsanları Derneği (ASBİAD) Başkanı M.Emre Şandan, Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran, Antalya Organize Sanayi İş İnsanları Derneği (OSİAD) Başkanı Erdal Kılıç, Antalya İş Kadınları Derneği (ANTİKAD) Başkanı Fatma Kotanak, Manavgat Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MASİAD) Başkanı Mücahit Tatar, Alanya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ALSİAD) geçen dönem başkanı Akın Tabaklar, Isparta Girişimci Sanayici İş İnsanları Derneği (IGSİAD) Başkanı Dilek Özdemir, Burdur Sanayici İş İnsanları ve Serbest Meslek Mensupları Derneği (BUSİAD) başkanı Hurşit Çetin, Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD) Başkanı Osman Sert, TÜSİAD Antalya temsilcisi Mustafa Hulusi Söylemez.”

HABER: Hazel BERKALP

 

 

 

 

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Hazel BERKALP
Etiketler: BAKSİFED’de, ikinci, Erdoğan, dönemi,
Yorumlar
Haber Yazılımı