Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Yaşam (DHA) - Demirören Haber Ajansı | Haber Girişi: 03.06.2021 - 12:12, Güncelleme: 03.06.2021 - 12:12

OSB'de yüzde 16 büyüme

 

OSB'de yüzde 16 büyüme

Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti Haziran ayı toplantısına katılan Vali Ersin Yazıcı, toplantı öncesi ve sonrasında Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan firmaları ziyaret etti.
Haziran ayı Müteşebbis Heyeti toplantısı için Organize Sanayi Bölgesi'ne gelen Vali Yazıcı, toplantı öncesinde, 1999 yılından bu yana ticari hayatını sürdüren Seçil Bayrak firmasını ziyaret etti. Ziyaretle ilgili açıklama yapan Vali Yazıcı, “Organize Sanayi Bölgesi'ndeki firmalarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Son açıklanan verilere göre OSB'deki üretim 1 yılı aşkın süredir devam eden pandemiye rağmen yüzde 16 oranında artarak Türkiye ortalamasının üstünde bir performans sergiledi. Burada faaliyet gösteren firmalar gece gündüz demeden büyük özveri ile çalışarak bu başarıyı elde etti. Kendi alanlarında öncü firmaların şehrimizde olması büyük bir gurur kaynağı. Bu firmalarımız hem Antalyamız hem de ülkemiz için çok büyük değer. Gezmiş olduğumuz Seçil Bayrak firması da alanında öncü bir firmamız. Bu tür firmalarımızın sayısını artırmak, yerli ve milli sanayimizi daha ileriye götürmek için daha çok çalışacağız" diye konuştu. Seçil Bayrak Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten ve aynı zamanda kardeş olan Mithat ve Mehmet Atılgan ise Vali Ersin Yazıcı'nın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısından sonra endüstriyel elektronik üzerine faaliyet yürüten Enelsa firmasını ziyaret eden Vali Yazıcı, şirket Yöneticileri Ömer Bacanak ve Rahmi Kökçen’den tamamen yerli üretim dozaj pompası ve havuz kontrol cihazları hakkında detaylı bilgi aldı. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki son ziyaretini Nar-Un Halim Kırtız A.Ş. firmasına gerçekleştiren Vali Yazıcı, şirket yönetim kurulu başkanı Cem Oğuz Kırtız ile un çeşitleri ve firmanın üretim kapasitesi üzerine değerlendirmelerde bulundu. OSB’DE 17 BİN KİŞİLİK İSTİHDAM Antalya OSB ve firmalarının her geçen gün büyüdüğüne ve Antalya’ya daha fazla katma değer sağladığını belirten Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, “Antalya OSB 17 bin kişilik istihdamı, yarattığı katma değer ve ülke ihracatına sağladığı katkı ile kent ekonomisinin önemli bir değeridir. Bu değerin oluşmasında, Bölge sanayicilerimizin büyük emek ve özverisi vardır, bu kıymeti Antalya’mıza kazandırıp sahip çıkmışlardır. Bizler de bize emanet edilen bu değeri çok daha iyi hale getirip geleceğe aktarmak, ülkemize ve milletimize daha fazla fayda sağlama gayesi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.
Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti Haziran ayı toplantısına katılan Vali Ersin Yazıcı, toplantı öncesi ve sonrasında Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan firmaları ziyaret etti.

Haziran ayı Müteşebbis Heyeti toplantısı için Organize Sanayi Bölgesi'ne gelen Vali Yazıcı, toplantı öncesinde, 1999 yılından bu yana ticari hayatını sürdüren Seçil Bayrak firmasını ziyaret etti. Ziyaretle ilgili açıklama yapan Vali Yazıcı, “Organize Sanayi Bölgesi'ndeki firmalarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Son açıklanan verilere göre OSB'deki üretim 1 yılı aşkın süredir devam eden pandemiye rağmen yüzde 16 oranında artarak Türkiye ortalamasının üstünde bir performans sergiledi. Burada faaliyet gösteren firmalar gece gündüz demeden büyük özveri ile çalışarak bu başarıyı elde etti. Kendi alanlarında öncü firmaların şehrimizde olması büyük bir gurur kaynağı. Bu firmalarımız hem Antalyamız hem de ülkemiz için çok büyük değer. Gezmiş olduğumuz Seçil Bayrak firması da alanında öncü bir firmamız. Bu tür firmalarımızın sayısını artırmak, yerli ve milli sanayimizi daha ileriye götürmek için daha çok çalışacağız" diye konuştu.

Seçil Bayrak Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten ve aynı zamanda kardeş olan Mithat ve Mehmet Atılgan ise Vali Ersin Yazıcı'nın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısından sonra endüstriyel elektronik üzerine faaliyet yürüten Enelsa firmasını ziyaret eden Vali Yazıcı, şirket Yöneticileri Ömer Bacanak ve Rahmi Kökçen’den tamamen yerli üretim dozaj pompası ve havuz kontrol cihazları hakkında detaylı bilgi aldı. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki son ziyaretini Nar-Un Halim Kırtız A.Ş. firmasına gerçekleştiren Vali Yazıcı, şirket yönetim kurulu başkanı Cem Oğuz Kırtız ile un çeşitleri ve firmanın üretim kapasitesi üzerine değerlendirmelerde bulundu.

OSB’DE 17 BİN KİŞİLİK İSTİHDAM

Antalya OSB ve firmalarının her geçen gün büyüdüğüne ve Antalya’ya daha fazla katma değer sağladığını belirten Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, “Antalya OSB 17 bin kişilik istihdamı, yarattığı katma değer ve ülke ihracatına sağladığı katkı ile kent ekonomisinin önemli bir değeridir. Bu değerin oluşmasında, Bölge sanayicilerimizin büyük emek ve özverisi vardır, bu kıymeti Antalya’mıza kazandırıp sahip çıkmışlardır. Bizler de bize emanet edilen bu değeri çok daha iyi hale getirip geleceğe aktarmak, ülkemize ve milletimize daha fazla fayda sağlama gayesi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.

ANTALYA ORGANIZE SANAYI BOLGESI (OSB) MUTESEBBIS HEYETI HAZIRAN AYI TOPLANTISINA KATILAN VALI ERSIN YAZICI, TOPLANTI ONCESI VE SONRASINDA ORGANIZE SANAYI BOLGESINDE URETIM YAPAN FIRMALARI ZIYARET ETTI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

ANTALYA ORGANIZE SANAYI BOLGESI (OSB) MUTESEBBIS HEYETI HAZIRAN AYI TOPLANTISINA KATILAN VALI ERSIN YAZICI, TOPLANTI ONCESI VE SONRASINDA ORGANIZE SANAYI BOLGESINDE URETIM YAPAN FIRMALARI ZIYARET ETTI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve akdenizdeyeniyuzyil.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.