“Kanlı Nigar” Antalya sahnelerinde

“Kanlı Nigar” Antalya sahnelerinde

ABONE OL
Eylül 30, 2023 19:52
“Kanlı Nigar” Antalya sahnelerinde
30 Eylül 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geleneksel Türk tiyatrosunun önde gelen figürlerinden biri olan ve günümüze nadir bir şekilde ulaşmış olan “Kanlı Nigar” eseri, 22 Ekim akşamı Türkan Şoray Kültür Merkezi Sahnesi’nde bir müzikal olarak sanatseverlerle buluşacak.

“Kanlı Nigar” Antalya Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde sahnelenecek

Antalya Türkan Şoray Kültür Merkezi, heyecan verici bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. “Kanlı Nigar Müzikali“, 22 Ekim Pazar günü saat 20.00’de Antalya Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde sahnelenecek. Bu eser, geleneksel Türk tiyatrosunun en önemli figürlerinden biri olan Kanlı Nigar’ın acıklı, komik, müzikli ve danslı macerasını anlatmaktadır. Sadık Şendil tarafından yazılan bu iki perdelik oyun, geleneksel Türk tiyatrosunun birçok özelliğini içinde barındırarak tiyatronun eski ustalarına bir selam göndermektedir. Biletler online olarak satın alınabilir ve fiyatları 230 TL’den başlamaktadır.

Oyunun oyuncu kadrosunda Eda Koca, Yasin Topkara, Mert Yeldan, Rıdvan Topal, Oktay Ayaz, Cemile Yücel, Simge Gülhan, Tutku Erbaş Kızılarslan, Alp Taş, Serdar Soylu, Cem Hüseyin Görmez, Makbule Arı, Hande Yurt, Ecem Erandaç, Ömür Yüksekcan, Murat Kılıç ve Onur Yıldırım yer almaktadır.

Haber Merkezi


HIZLI YORUM YAP