Kemer’de 3 gün bayram kutlaması

Kemer’de 3 gün bayram kutlaması

ABONE OL
Eylül 27, 2023 18:02
Kemer’de 3 gün bayram kutlaması
27 Eylül 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kemer Belediyesi Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını büyük bir coşku ile kutlamaya hazırlanıyor. Kemer Belediyesi, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun talimatları ile 3 gün sürecek bir program hazırladı. Kutlamalar kapsamında sevilen sanatçı Haluk Levent sahne alacak

100 KİŞİLİK CUMHURİYET KOROSU
Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında Şef Furkan Üstündağ yönetiminde Kemer Belediyesi Halk Korosu, Şef Mustafa Mümtaz yönetiminde Nağmeler ve Türk Müziği Topluluğu, Şef Gönül Saykal yönetiminde Antalya Emekli Subaylar Türk Müziği Topluluğu’nun oluşturduğu 100 kişilik Cumhuriyet Korosu konser verecek. Solistliğini Ezgi Gündüz’ün yapacağı Cumhuriyet Korosu, 27 Ekim Cuma günü Cumhuriyet Meydanı’nda saat 20.00’da sahne alacak.
100 KİŞİLİK CUMHURİYET ORKESTRASI
28 Ekim Cumartesi günü ise Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu öncülüğünde kurulan Kemer Belediyesi Gençlik Orkestrası ile Antalya Üstün Kent Orkestrasının oluşturduğu 100 kişilik orkestra sahne alacak. Orkestranın şefliğini Furkan Üstündağ, solistliğini ise sevilen sanatçı Bora Duran yapacak.
FENER ALAYI VE 100 KİŞİLİK CUMHURİYET BANDOSU
29 Ekim Pazar günü ise Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu öncülüğünde Cumhuriyet’in kuruluşunun 100’ncü yılına özel kurulan 100 kişilik Cumhuriyet Bandosu düzenlenecek olan fener alayının önünde yer alacak. Bando ayrıca Haluk Levent’in sahnesi öncesi İstiklal Marşımızı seslendirecek.
HALUK LEVENT KONSERİ
Kutlamalar, Türk rock sanatçısı Haluk Levent konseriyle sona erecek. Sevilen sanatçı Haluk Levent, Cumhuriyet’in kuruluşunun 100’ncü yılını Kemer’de vatandaşlarımız ile birlikte kutlayacak. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan Cumhuriyet’in 100’ncü yılını Kemer’de coşkuyla kutlayacaklarını söyledi. Kutlamaların üç gün süreceği Kemer’de tüm vatandaşları kutlama programına davet ettiğini ifade eden Belediye Başkanı Topaloğlu, Cumhuriyet’in kurulmasında birçok bedel ödendiğine dikkat çekti.

Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının vatan savunmasında ve Cumhuriyet’in kurulmasında çok fazla fedakarlıkta bulunduklarının altını çizen Başkan Topaloğlu, Başta Atatürk olmak üzere tüm milli mücadele kahramanlarımızı rahmet ve minnetle andıklarını söyledi. Kemer Belediyesi-Bülten


HIZLI YORUM YAP