Kemer’e KAYA gibi aday

Kemer’e KAYA gibi aday

ABONE OL
Ekim 15, 2023 12:09
Kemer’e KAYA gibi aday
15 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mart 2024 yerel seçimleri yaklaşırken, Kemer’in geleceğine dair belirgin bir rekabet ortaya çıkıyor. Kemer’e yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen İsmail Kaya, AK Parti’den Kemer Belediye Başkanlığı için adaylığını resmen açıkladı.

Kaya, Kemer’in gelişimine katkı sağlama amacıyla, ekibiyle birlikte gece gündüz çalışmalara başladı. Kentteki ailelerin ağırlığını hissettiğini belirten Kaya, yerel yönetimde deneyimi ve vizyonu ile Kemer’i daha ileriye taşımak için aday olduğunu vurguladı.

İsmail Kaya, yaptığı açıklamada, “Kemer, turistik potansiyeli ile ünlü bir ilçe ve bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Sadece turizmle değil, yerel ekonomiyi canlandırarak, altyapıyı iyileştirerek ve halkın yaşam kalitesini yükselterek Kemer’i daha yaşanabilir bir yer haline getirmek istiyoruz” dedi.

Kemer’de belediye başkanlığı koltuğunu hedefleyen İsmail Kaya, mevcut belediye başkanı Necati Topaloğlu’ndan bu görevi devralma kararlılığını da dile getirdi.

Kemer ilçesinin geleceğine yön verecek olan Mart 2024 yerel seçimleri için rekabetin arttığı bu dönemde İsmail Kaya, Kemer halkının beklentilerini karşılayacak bir hizmet anlayışını benimseyerek seçmenlerin dikkatini çekmeye çalışıyor.

Haber: Yalçın KÜÇÜK


HIZLI YORUM YAP