Konyaaltı Caz Günleri’nin bu haftaki konuğu Seran Bilgi olacak

Konyaaltı Caz Günleri’nin bu haftaki konuğu Seran Bilgi olacak

ABONE OL
Eylül 30, 2023 17:04
Konyaaltı Caz Günleri’nin bu haftaki konuğu Seran Bilgi olacak
30 Eylül 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Konyaaltı Belediyesi, HayatPark’ta bu yıl ikinci kez düzenlenen Konyaaltı Caz Günleri’nde bu hafta sevilen caz müziği sanatçısı Seran Bilgi’yi sahneye taşıyor.

Konyaaltı Belediyesi, HayatPark’ta düzenlenen Konyaaltı Caz Günleri’nin tüm heyecanıyla devam ettiğini duyuruyor.

Konyaaltı Caz Günleri’nin Cumartesi günü konuğu Seran Bilgi oluyor

Konyaaltı Belediyesi, HayatPark’ta düzenlenen Konyaaltı Caz Günleri‘nin tüm heyecanıyla devam ettiğini duyuruyor. 2. Konyaaltı Caz Günleri’nde Ayşegül & Nezih Yeşilnil Quintet ve Elif Çağlar Band sahne aldı ve bu hafta caz müziğinin sevilen ismi Seran Bilgi sahne alacak. HayatPark, gürültüden uzak, doğal bir kaçış noktası sunarak sanatseverlere caz müziğinin büyüsüne kapılmaları için mükemmel bir fırsat sunuyor. Konser, 30 Eylül Cumartesi saat 20.30’da ücretsiz olarak gerçekleşecek. Konyaaltı Caz Günleri’nin kapanış konserini ise 7 Ekim akşamı Ece Göksu & İmer Demirer verecek.

Vatandaş HayatPark’a davet edildi

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Caz Günleri’nin sanatseverler tarafından büyük ilgi gördüğünü ve bu durumun kendilerini oldukça memnun ettiğini ifade etti. Esen, “Caz günlerinde HayatPark, sandalyeler ve masalarla dolup taştı. Caz müziği notaları doğanın huzuruyla harmanlandı. Bu hafta, caz müziğinin sevilen isimlerinden Seran Bilgi’nin etkinliğimizde sahne alacağını belirtmekten mutluluk duyuyoruz. Tüm vatandaşlarımızı HayatPark’a bekliyoruz” dedi.

Haber Merkezi


HIZLI YORUM YAP