Konyaaltı personeline HPV eğitimi verildi

Konyaaltı personeline HPV eğitimi verildi

ABONE OL
Ekim 5, 2023 15:14
Konyaaltı personeline HPV eğitimi verildi
5 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Konyaaltı Belediyesi tarafından belediye personeline medya okur yazarlığından sağlığa kadar birçok alanda eğitim verildi. Eğitimler ile personel bilinçlendirildi.

Konyaaltı personeline HPV eğitimi verildi

Konyaaltı Belediyesi hizmet içi eğitimlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Eğitimler kapsamında Konyaaltı Belediyesi ile Almanya’da faaliyet gösteren Kubi Firması ortaklığıyla yürütülen Erasmus Projesi doğrultusunda belediyenin genç çalışanları ile farklı ülkelerin genç çalışanları için çalıştay gerçekleştirildi. ÇalıştaydaRomanya, Almanya, Çek Cumhuriyeti, İspanya ve Bulgaristan’daki genç çalışanların iş hayatındaki durumları, karşılaştıkları zorluklar ele alınırken; genç çalışanlara medya okuryazarlığı konusunda da bilgi aktarımı yapıldı. Eğitimler Konyaaltı Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ozan Güngör tarafından verildi. Yabancı ülke çalışanları çalıştayın sonunda Türk Bayrağı ile sahneye çıkarak sertifikalarını aldı.

HPV FARKINDALIK EĞİTİMİ

Konyaaltı Belediyesi Antalya Falez Rotary Kulübü işbirliği ile belediye çalışanları Human Papilloma Virüsü (HPV) konusunda bilgilendirildi. Prof. Dr. Onur Erol ve Op. Dr. Melek BüyükkınacıErol’un verdiği eğitimde, personele HPV virüsünden korunmak için yapılması gerekenler anlatıldı.

KADIN PERSONELE EĞİTİM

Konyaaltı Belediyesi tarafından kadın personele ise ‘Kadının İnsan Hakları Eğitimi Programı’ kapsamında eğitim verildi. Sosyal Hizmet Uzmanı Yasemin Kotan, kadın personelleri hakları konusunda bilinçlendirdi. Erasmus Projesi kapsamında da Fransa ve İtalya’dan gelen katılımcı ve öğrencilere, belediyede çalışan kadın personelin ve kadın yöneticilerin iş hayatındaki rolleri anlatıldı. Konyaaltı Belediyesi’nde yeni işe başlayan çalışanlara ise belediye işleyişi hakkında bilgi verilmek amacıyla Oryantasyon Eğitimi verildi. Konyaaltı Belediyesi-Bülten


HIZLI YORUM YAP