Maküspor’da Başkan Cihat Çavuşoğlu

Maküspor’da Başkan Cihat Çavuşoğlu

ABONE OL
Eylül 2, 2023 17:27
Maküspor’da Başkan Cihat Çavuşoğlu
2 Eylül 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BURDUR’u Bölgesel Amatör Lig’de temsil eden Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Spor Kulübü’nde başkanlığa Cihat Çavuşoğlu seçildi.

Maküspor’un olağanüstü toplanan genel kurulunda yeni yönetim kurulu belirlendi. Yönetim kurulunun yaptığı toplantıda başkanlığa Cihat Çavuşoğlu seçildi. Alaeddin Kalkan’ın başkan yardımcısı ve futbol şube sorumlusu olarak görev yapacağı yönetimde Yusuf Bahadır Suna asbaşkan, Muhammet Talha Aksoy genel sekreter, Avni Acıkara muhasip üye ve altyapı sorumlusu, Onur Köksal kulüp müdürü ve tesis sorumlusu, Mehmet Akan voleybol şube sorumlusu, Ali Arslan ve İbrahim Çiçek ise yönetim kurulu üyesi olarak görevlendirildi.

Yeni sezonda teknik direktör olarak MAKÜ Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cem Sinan Aslan ile anlaştıklarını belirten Cihat Çavuşoğlu, “İç saha maçlarımızı Gazi Atatürk Stadı’nda oynayacağız. Yeni yönetim kurulumuzu şehrimizin genç iş insanları ve üniversitemiz ile bütünleştirerek 2023- 2024 sezonunda hedefimizi 3’üncü Lig olarak belirledik. Sakatlık olmadan kazasız bir lig diliyoruz” dedi.

Çavuşoğlu, Burdur Maküspor Kadın Voleybol Takımını kurduklarını da kaydederek, “Makü Spor Bilimleri Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Ali Karaca nezaretinde Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek takımımızın da üst liglere çıkacağına inanıyorum” diye konuştu. (DHA)

 


HIZLI YORUM YAP