MHP’de Temel güven tazeledi

MHP’de Temel güven tazeledi

ABONE OL
Ekim 1, 2023 23:03
MHP’de Temel güven tazeledi
1 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 14’üncü Olağan Antalya İl Kongresi’nde mevcut başkan Onur Temel tek aday olarak girdiği seçimde güven tazeledi

Kepez ilçesindeki Mimar Sinan Kültür Merkezi’nde düzenlenen 14’üncü Olağan Kongre’ye MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Edip Semih Yalçın, Antalya milletvekilleri Hilmi Durgun ve Abdurrahman Başkan, il ve ilçe yöneticileri ile birlikte çok sayıda partili katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Divan Başkanlığı’na Edip Semih Yalçın seçildi. Faaliyet ve mali raporların okunmasının ardından seçime geçildi. Mevcut il başkanı Onur Temel’in tek aday olarak girdiği seçim için oy kullanma işlemi 4 sandıkta gerçekleştirildi. 590 delegenin oy kullanma işleminin tamamlanmasının ardından Onur Temel 585 oy alarak yeniden il başkanlığına seçildi.

Temel’in yönetim kurulunda şu isimler yer aldı: Bekir Dulkadir, Ali Caner Suvaroğlu, Mahmut Ünal Bilge, Hasan Şahin, Ayça Naz, Mustafa Kemal Çörekçi, Mustafa Kürşad Sert, Selcan Buğday, Levent Gökırmak, Volkan Bilici, Alperen Tuğrul Küreşoğlu, Yahya Şahin, Mehmet Arıten,  Tümer Emeksiz, Ömer Aka, Metin Büyükkalay, Murat Karaman, Harun Yakut, Yusuf Akpınar, Barış Senekçi, Muammer Satılmış, Muhammet İmdat Sarıca, Mehmet Göksu, Mehmet Refik Aytar, Selman Uysal, Demet Selek, Nevzat Serdar Coşkun, Muhammed Emir Göncü, Hayatı Peker, Hasan Barcın, Mehmet Ali Ataseven, Berk Çoraylı.

(DHA)

 

 

 


HIZLI YORUM YAP