Michelin yıldızlı şeften lezzet şöleni

Michelin yıldızlı şeften lezzet şöleni

ABONE OL
Ağustos 23, 2023 14:03
Michelin yıldızlı şeften lezzet şöleni
23 Ağustos 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

(DHA) – Rixos Premium Bodrum’un ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte, Küba’nın özel lezzetlerinden ilham alınarak hazırlanan yemekler, misafirleri hem görsel hem de tat duyularıyla eşsiz bir lezzet şölenine dönüştü. 2 Michelin yıldızlı Şef Reto Brändli’nin imzasını taşıyan bu özel etkinlik, konuklara benzersiz bir gastronomik deneyim yaşattı.

Gecenin en parlak anlarından biri, 2 Michelin yıldızlı Şef Reto Brändli’nin imzasını taşıyan füzyon mutfağı ile harmanlanan lezzet şöleniydi. Bu özel gecede sunulan her yemek, eşsiz gastronomi konsepti ve Şef Reto Brändli’nin yaratıcılığı ile bir araya gelerek misafirlerin damaklarında unutulmaz bir iz bıraktı. Ayrıca Küba’nın özel lezzetlerinden ilham alınarak hazırlanan yemekler, hem lezzet hem de görsel şölen sunmanın yanı sıra, şefin yaratıcılığını da üst düzeyde sergiledi.

Misafirler, unutulmaz lezzet deneyimlerinin ardından sunulan, grubun yeni projelerinden Rixos Tersane İstanbul’un tarihi dokusu ve eskiyle yeniyi harmanlayan modern konseptinin gösterildiği tanıtım filmini izledi.


HIZLI YORUM YAP