‘Misafir’ oyunu Antalya’da tiyatroseverler ile buluşuyor

ABONE OL
Ekim 14, 2023 14:30
14 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antalya Devlet Tiyatrosu, çeşitli oyunlarla seyircileriyle buluşmaya devam ediyor. 13-21 Ekim tarihleri ​​arasında “Misafir” adlı oyun, Antalyalı sanatseverleri ağırlayacak.

‘Misafir’ oyunu Antalya’da tiyatroseverler ile buluşuyor

Antalya, evrensel turist ağırlamanın yanı sıra yıl boyunca düzenlenen onlarca festival, tiyatro, konser ve gösteri gibi kültürel sanat etkinlikleri ile sanatseverlerin ilgisiyle dikkat çekiyor. Bu nedenle Antalya, sadece turizmin başkenti değil, aynı zamanda sanatın da başkenti olmayı başarıyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün “Sanatsız kalan bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir” kayıtları benimseyen Antalyalılar, birçok sanat etkinliğine aktif bir şekilde katılıyor.

Antalya Devlet Tiyatrosu bu sezon birbirinden muhteşem oyunlarla kapılarını sanatseverlere açtı. Bu oyunlardan biri olan “Misafir” adlı oyun, Tiyatroseverleri bekliyor. 13-21 Ekim tarihleri ​​arasında Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde oynanacak bu oyun, 2 perdeden oluşuyor. Biletler hızla tükeniyor, bu harika deneyimi yaşamak isterseniz biletlerinizi online olarak ya da Haşim İşcan Kültür Merkezi’nden temin edebilirsiniz.

Haber MERKEZİ


HIZLI YORUM YAP