Öğrenci yurdunu inceledi

Öğrenci yurdunu inceledi

ABONE OL
Kasım 2, 2023 18:18
Öğrenci yurdunu inceledi
2 Kasım 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Halis Yunus Ersöz, Manavgat’ta yapılan 762 kişilik öğrenci yurdunda inceleme yaptı.

Öğrenci yurdunu inceledi

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Manavgat’ta yapımına başlanılan 762 kişilik yüksek öğrenim öğrenci yurdunda çalışmalar devam ediyor. Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Halis Yunus Ersöz, yurt inşaatında inceleme yaptı. AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol, Gençlik ve Spor Manavgat İlçe Müdür Süleyman Karakaya’nın da aralarında bulunduğu yetkililer tarafından karşılanan bakan yardımcısı Prof. Dr. Ersöz, yetkililerden bilgi aldı. Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ersöz, öğrencilerin barınma sorununun çözülmesi için çalışmaların hızlandırılması talimatını verdi.

‘MANAVGAT EĞİTİM KENTİ OLACAK’

AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol, “Bakan Yardımcımız, yurt binalarının inşaatına yaptığı ziyarette çalışmaların bir an önce tamamlanması gerektiğinin önemine işaret etti. AK Parti olarak Manavgat’a verdiğimiz bütün sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Manavgat’ın turizm ve tarım kenti olmasının yanı sıra eğitim kenti olması için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” dedi. (DHA)

 


HIZLI YORUM YAP