Orkestra provalarını sürdürüyor

ABONE OL
Ekim 26, 2023 14:35
26 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet’in 100’ncü yılı kutlamalarına hazırlanan 100 kişilik Cumhuriyet Orkestrası, provalarına ara vermeden devam ediyor. Sanatçı Bora Duran’ın da sahne alacağı konserde, orkestranın şefliğini Furkan Üstündağ yapacak.

Orkestra provalarını sürdürüyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve eşi Fikriye Topaloğlu, 28 Ekim Cumartesi akşamı sahne alacak olan orkestrayı çalışmaları sırasında ziyaret etti. Orkestranın provalarını izleyen Başkan Topaloğlu, geleceğin müzisyenlerini tebrik etti. Başkan Topaloğlu, provalar sonrasında yaptığı konuşmasında, çocukların özgüvenlerini kazanmasında emeği geçen Şef Furkan Üstündağ’a ve konser sırasında orkestraya eşlik edecek olan sanatçı Bora Duran’a teşekkür ettiğini söyledi.

Geleceğin müzisyenleriyle gurur duyduklarına işaret eden Başkan Topaloğlu, “Çocuklarımız bu işi severek yapıyor. Kemer tarihinde böyle bir orkestra görmedi. Furkan hocamız Kemer’e bir heyecan getirdi. 28 Ekim Cumartesi günü Cumhuriyet Meydanı’nda 20.30’da Bora Duran orkestramızla bir konser verecek. Tüm vatandaşlarımızı kutlamalara bekliyoruz.” dedi. Sanatçı Bora Duran ise gençlere sağladığı imkanlardan dolayı Başkan Topaloğlu’na teşekkür etti. Kemer Belediyesi-Bülten


HIZLI YORUM YAP