Polisten eş zamanlı şok uygulamalar

Polisten eş zamanlı şok uygulamalar

ABONE OL
Ekim 5, 2023 16:06
Polisten eş zamanlı şok uygulamalar
5 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antalya’da Emniyet Müdürlüğü ekipleri aranan şahıs ve araçların yakalanması amacıyla eş zamanlı olarak 18 farklı noktada şok uygulamaları gerçekleştirildi. Polisten eş zamanlı şok uygulamalar yapıldı.

Polisten eş zamanlı şok uygulamalar

Antalya il genelinde genel asayiş ve kamu düzeninin devamının sağlanması, terör örgütlerinin muhtemel eylemlerinin engellenmesi, şahsa ve mala karşı işlenen suçların faillerinin yakalanması, taşınması ve bulundurulması yasak olan her türlü maddenin ele geçirilmesi, suç işleme amacındakilerin caydırılması, aranan şahıs ve araçların yakalanması amacıyla eş zamanlı olarak 18 farklı noktada ‘Şok Uygulamaları’ gerçekleştirildi.

Muratpaşa, Elmalı, Finike, Serik, Gazipaşa, Kaş, Korkuteli ve Kumluca İlçe Emniyet Müdürlükleri personellerinden oluşan toplam (79) ekip ve (212) personelin katıldığı uygulamada; 1703 şahıs sorgulaması yapıldı. 644 araç kontrol edildi.40 araç sürücüsüne idari yaptırım cezası uygulandı. 6 yoklama kaçağına gerekli tebliğ yapıldı. 3 kişiye ‘Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak’ suçundan adli işlem yapıldı. 3 araç trafikten men edildi ve  aranan 1 kişi yakalandı. Valilik-Bülten


HIZLI YORUM YAP