Sünnet çocuklarının kıyafetleri dağıtılıyor

Sünnet çocuklarının kıyafetleri dağıtılıyor

ABONE OL
Ağustos 22, 2023 14:41
Sünnet çocuklarının kıyafetleri dağıtılıyor
22 Ağustos 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kemer Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da Kemer’de erkekliğe ilk adımı atan çocukları “Sünnet Şöleni” organizasyonu kapsamında sünnet ettirdi. Sünnet ettirilen 73 çocuğa şölende giyecekleri kıyafetlerin dağıtımı ise başladı.

Kemer Belediyesi’nin desteği ile ücretsiz olarak sünnet olan 73 çocuk, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda düzenlenecek olan 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde düzenlenecek sünnet şöleninde Kıraç konseriyle eğlenecek. Çocukların tüm sünnet masraflarını karşılayan Kemer Belediyesi, kayıt yaptıran çocuklara ücretsiz olarak sünnet kıyafetlerini ise dağıttı.

Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kemer Belediyesi olarak Kemer’de bulunan çocukları ücretsiz olarak sünnet ettirdiklerini belirterek, bu yıl 73 çocuğun erkekliğe ilk adımı attıklarını söyledi.

Başkan Topaloğlu, “Bu yıl 73 çocuğumuzu sünnet ettirdik. Sünnet olan çocuklarımızın sünnet şöleninde giyecekleri kıyafetleri de dağıtmaya başladık. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde çocuklarımız için sünnet şöleni de yapacağız. Şölenimizde değerli sanatçımız Kıraç da konser verecek.” dedi.

Sünnet ettirilen 73 çocuğa şölende giyecekleri kıyafetleri, Kemer Belediyesi Düğün Salonu’nda 10.30 – 16.30 saatleri arası teslim ediliyor.


HIZLI YORUM YAP