Tütüncü, Kepez’in esnafıyla gönül gönüle

Tütüncü, Kepez’in esnafıyla gönül gönüle

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gece gündüz demeden hemşehrileri ile kurduğu gönül köprülerini daha da genişletiyor. Akşamları ev ziyaretleri yapan Tütüncü, gündüzleri de ilçe esnafını tek tek gezerek istek ve önerileri dinliyor.

ABONE OL
Mart 30, 2023 19:37
Tütüncü, Kepez’in esnafıyla gönül gönüle
10 Aralık 2018
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Zamanının çoğunluğunu ilçe sakinleri ile geçiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hemşehrilerini akşamları evlerinde, gündüzleri de iş yerlerinde ziyaret ediyor. İlçe esnafını tek tek gezen Başkan Tütüncü, hem sohbet ediyor, hem de istek ve önerileri yerinde dinliyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geçtiğimiz günlerde de Yeni Mahalle esnafı ile bir araya geldi. Esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Tütüncü, kendisine iletilen doğalgaz, sokak aydınlatması, park alanları, peyzaj düzenlemesi gibi talepleri de hemen ilgili birim müdürlerine aktardı.

 

Önemli olan gönül köprüsü

Belediyeciliğin hizmet etmenin yanı sıra gönül gönüle olabilmek olduğunun altını çizen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, göreve geldiği 2009 yılından itibaren her zaman en önem verdiği konunun belediye ile Kepezliler arasında bir gönül köprüsü kurabilmek olduğunu söyledi. Kepez’in caddelerinde, sokaklarında her yaştan hemşerileriyle gönül gönüle olmayı tercih ettiğini belirten Tütüncü, “Sokak sokak dolaşarak gönüller alıyoruz, talepleri doğrudan dinliyoruz. Esnaflarımızı gezerken karşılaştığımız hemşehrilerimizin de hatırlarını soruyoruz. Belediyecilik gönül işidir. Bizler Kepez’de gönül köprüsü kurmakla kalmadık. Gönüllerde kurduğumuz köprüleri daha da genişlettik” dedi.

Haber Merkezi


HIZLI YORUM YAP