Tütüncü’den Huzurevi ziyareti

Tütüncü’den Huzurevi ziyareti

ABONE OL
Ekim 5, 2023 16:11
Tütüncü’den Huzurevi ziyareti
5 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla huzurevi ziyaretlerini sürdüren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Fethi Bayçın Huzurevi sakinleriyle buluştu.

Tütüncü’den Huzurevi ziyareti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla huzurevi ziyaretlerini sürdürüyor. Dünya Yaşlılar Günü’nde Kepez Belediyesi’nin 5 yıldızlı otel konforundaki Şefkat ve Huzurevi sakinleriyle buluşan Başkan Tütüncü, Muratpaşa ilçesindeki Fethi Bayçın Huzurevini de ziyaret etti. Başkan Tütüncü, huzurevi sakinlerini tek tek gezerek, ellerini öptü, hal hatır sordu.

Ziyaret sırasında Başkan Tütüncü, yaşlılar gününü kutladı ve huzurevi sakinlerinin toplumun önemli bir parçası olduğunu vurguladı. Ayrıca, büyüklerin yaşam tecrübelerinden faydalanmanın ve onların ihtiyaçlarına duyarlı olmanın toplumun bir görevi olduğunu da sözlerine ekledi. Başkan Tütüncü, hayatlarının her anında yanlarında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi. Fethi Bayçın Huzurevi sakinleri de Başkan Tütüncü’nün ziyaretinden büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Kepez Belediyesi-Bülten


HIZLI YORUM YAP