Ünlü Oyuncu Merve Kayaalp intihar etti

Ünlü Oyuncu Merve Kayaalp intihar etti

ABONE OL
Eylül 19, 2023 10:37
Ünlü Oyuncu Merve Kayaalp intihar etti
19 Eylül 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sanat dünyası Merve Kayaalp‘ten gelen acı haberle sarsıldı. Şimdiye dek birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu, babasına ait ruhsatlı tabanca ile başına ateş ederek intihar etti.

Merve Kayaalp, babasının silahıyla yaşamına son verdi.

Merve Kayaalp intihar etti

Üzücü bir olay Muğla Dalaman’da meydana geldi. Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Merve Kayaalp, babasının silahıyla yaşamına son verdi.

Muğla Dalaman’daki bir apartmanın ikinci katından duyulan silah sesi, çevredeki insanlar tarafından duyuldu ve hemen Acil Çağrı Merkezi’ne haber verildi. İhbar sonrasında olay yerine sağlık ve polis ekipleri yönlendirildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı inceleme sonucunda 36 yaşındaki oyuncu Merve Kayaalp’in yaşamını yitirdiği belirlendi. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmalarının ardından Kayaalp’in cansız bedeni, otopsi yapılması için Muğla Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi.

36 yaşındaki oyuncu, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun oldu.

MERVE KAYAALP KİMDİR?

36 yaşındaki oyuncu, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun oldu. Merve Kayaalp, yaklaşık bir buçuk 1.5 yıl İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda çalıştıktan sonra özel Tiyatro olan alternatif tiyatrolara geçti.

Merve Kayaalp, 'Sakarya Fırat', 'Küçük Kıyamet', 'Düşler ve Umutlar', 'Elif', 'Şeref Meselesi' ve 'Savaşçı' dizilerinde rol almıştı.

Merve Kayaalp, ‘Sakarya Fırat’, ‘Küçük Kıyamet’, ‘Düşler ve Umutlar’, ‘Elif’, ‘Şeref Meselesi’ ve ‘Savaşçı’ dizilerinde rol almıştı.

MERVE KAYAALP HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Evde kimsenin olmadığı sırada babası Rıza Kayaalp’a ait ruhsatlı tabanca ile yaşamına son veren oyuncu Merve Kayaalp, ‘Sakarya Fırat’, ‘Küçük Kıyamet’, ‘Düşler ve Umutlar’, ‘Elif’, ‘Şeref Meselesi’ ve ‘Savaşçı’ dizilerinde rol almıştı.

Haber Merkezi


HIZLI YORUM YAP