Uysal, sporcularla buluştu

ABONE OL
Ekim 13, 2023 11:50
13 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antalya’yı Sultanlar Ligi’nde temsil edecek Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop kadın voleybol takımıyla kahvaltıda bir araya gelen Belediye Başknı Ümit Uysal, “Rüyalar şehrinin rüyalar takımı olabiliriz” dedi.

Uysal, sporcularla buluştu

Antalya’yı kadın voleybolunun dünyadaki en iyi liglerinden Sultanlar Ligi’ne taşıyan Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop,ligde 14 Ekim’de Çukurova Belediyesi’yle yapacağı ilk maç öncesi kahvaltıda bir araya geldi. Erdal İnönü Parkı’nda gerçekleşen kahvaltıda Sigorta Shop’un CEO’su Aydın Kaya da yer aldı. Sultanlar Ligi’nin tüm dünyada takip edilen bir lig olduğunu söyleyen Başkan Uysal, “Bu ligin flaş takımı olmaya adayız. Şehrimiz markasıyla bütünleştiğinde bütün dünyada özel bir fan kitlemiz oluşacağını düşünüyoruz” dedi.

Başkan Uysal sözlerine şunları ekledi: “Takımımız, Antalya markası kadar güçlü olacağını sezon öncesi kupa maçlarında hissettirdi. Şu anda ligin en fazla merak edilen takımı durumundayız. İnanıyorum ki sezonda bütün voleybol camiasının merakını pozitif anlamda gidereceğiz.Rüyalar şehrinin rüya takımı olabiliriz.”

Kahvaltının ardından takımın 3 oyuncusunun doğum günü pastası kesildi. Muratpaşa’nın Sultanları, Sultanlar Ligi’nde ilk maçını, 14 Ekim’de deplasmanda Çukurova Belediyesi’yle oynayacak. Sultanlar Ligi’nde ikinci, kendi evinde ilk olan maçına 18 Ekim’de çıkacak. Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmada Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop, Nilüfer Belediyesi ile karşılaşacak. Muratpaşa Belediyesi, 21 Ekim’de ise Sarıyer Belediyesi maçı için İstanbul deplasmanına gidecek. Muratpaşa Belediyesi-Bülten


HIZLI YORUM YAP