Vali Şahin’den Finike’ye ziyaret

Vali Şahin’den Finike’ye ziyaret

ABONE OL
Ekim 5, 2023 16:18
Vali Şahin’den Finike’ye ziyaret
5 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Finike İlçesine gelen Antalya Valisi Hulusi Şahin, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi’yi makamında ziyaret ederek belediye çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi aldı.

Vali Şahin’den Finike’ye ziyaret

Finike’ye gelen Antalya Valisi Hulusi Şahin, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi’yi makamında ziyaret etti.Temaslarına ilk olarak Finike Kaymakamlığı’nı ziyaret ederek başlayan Vali Şahin’e Finike Kaymakamı Musa Kazım Çelik, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, kurum amirleri ve ilçe protokolü eşlik etti. Vali Şahin, ziyaret sırasında Finike’nin gelişimi ve belediyenin yürüttüğü projeler hakkında Başkan Geyikçi’den bilgi aldı. Belediyenin son dönemde gerçekleştirdiği çalışmaları ve gelecekteki projelerinden bahsedenBaşkan Geyikçi, birlikte çalışmanın ve sorunları birlikte çözme noktasında ortak hareket etmenin önemine vurgu yaptı. Başkan Geyikçi, Vali Şahin’e Finike’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek ilçeye özgü hediyeler takdim etti.

FİNİKE’MİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, ziyaretle ilgili yaptığı konuşmada, “Bugün Sayın Valimiz Hulusi Şahin’i Finike’mizde ağırladık. Kendisine, ilçemizin gelişimine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan vebelediyemizin son dönemde gerçekleştirdiği projeleri arz ettik. Bu ziyaret vesilesiyle, Sayın Valimize, ilçemize gösterdiği ilgi ve destek için teşekkür ediyoruz. İşbirliği ve dayanışma içinde, ilçemizin daha da ileriye taşınması için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. Finike Belediyesi-Bülten


HIZLI YORUM YAP