Vali’den Kumluca’ya ziyaret

ABONE OL
Ekim 13, 2023 11:52
13 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antalya Valisi Hulusi Şahin, tarım ve turizmin önemli merkezlerinden Kumluca’yı ziyaret etti. Vali Şahin, Kaymakam Tekin Erdemir ve Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’ndan ilçe hakkında detaylı bilgi aldı.

Vali’den Kumluca’ya ziyaret

Antalya’nın ilçelerini tanımak adına çalışmalarına ve ziyaretlerine aralıksız bir şekilde devam eden Vali Hulusi Şahin, tarım ve turizmin önemli merkezlerinden Kumluca ilçesine bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi. Kumluca programı kapsamında Kumluca Kaymakamı Tekin Erdemir ve Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’nu ziyaret eden Vali Şahin, özellikle seracılık faaliyetlerinin yoğun bir şekilde yapıldığı ilçenin tarımı, turizmi, eğitim altyapısı, tarihi ve turistik yerleri hakkında detaylı bilgi aldı.

Kaymakamlık ve belediyedeki temaslarının ardından Vali Şahin, protokol üyeleri ve DSİ 13.Bölge Müdürü Özhan Erdanışman ile Kumluca Gavur Deresi’nde yürütülen ıslah çalışmalarını ve inşaatı devam eden Hükümet Konağı’nı inceledi. Son ziyaretini ise yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Adrasan Koyu’na gerçekleştiren Vali Şahin, incelemelerinin ardından ilçeden ayrıldı.(DHA)


HIZLI YORUM YAP