Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Anasayfa Ramazan DOĞAN Yazı Detayı Bu yazı 271 kez okundu.
Ramazan DOĞAN
Köşe Yazarı
Ramazan DOĞAN
 

Korkma;

Yalnız şunu iyi bilmeliyizki kimseyi suçlamıyoruz, suçlu veya suçsuz bunu Yüce divan karar verilmelidir. Doğrudur, yanlıştır, yasa dışı olayda adı geçmektedir, kendinden emin olan adaletten neden kaçar. Açık oturum programında dahi belgeli ve ikna edici bir cümle kurmamıştır. Kendi dönemlerinde faili meçhul diye bişey olmadığını ifade ediyorlar. Biz soruyoruz? Şehit liderimiz Muhsin Başkanımızın suikastını kim veya kimler yaptı? Demek ki biliyorsunuz. Kim veya kimler yaptıysa bize verin o zaman. Adalet er yada geç muhakkak tecelli edecektir. Her kim devletin makamlarından güç alarak kirli ve karanlık işlere bulaştıysa bunun hesabını mutlaka soracağız. Herkes için adalet, adalet, adalet diyoruz. Geçmişte kendi vekil ve bakanına sahip çıkmayanlar bu gün bir suç istinat edilen bakan için devlete saldırı var diyor. Bu nasıl bir iştir? Şu iyi bilinmeliki; devletin en üst düzey yöneticilerinden tutun sokaktaki işçisine kadar herkes bu devlete hizmet için maaş alıyor ve o görevi de hizmet için kabul ediyor. Vay efendim en çok hizmeti ben ettim şöyle ettim böyle ettim öyle bir durum yok. Olamazda. Devlette görev almış herkes devlet için çalışacak başka yolu yok. Eğer çalışmayacaksa makamı boşa işgal etmeyecek. Devlet makamları kimsenin gönül eğleyeceği yer değildir. Artık siyaseti iktidarda, muhalefet de seviyeli bir şekilde yapsın yapamıyorsa da bıraksın. Ülkenin yöneticilerini benzetme yaparken de örnek verirken de nasıl davrandıklarına bir baksın seversiniz sevmezsiniz bu ülkenin yöneticilerini yahudi lere benzetemezsiniz. Her mikrofon başına geçen ölçüyü kaçırmasın. Hiç kimsede zafer zehirlenmesi ile devletin kendisinin olduğunu sanmasın. Bu necip millet asırlardır var oldu ve var olacaktır. Oğuzda er bitmedikçe, gökte gök kubbe çökmedikçe, yerde yağız yer yarılmadıkça Türk milleti vardır ve var olacaktır. Bütün mazlumların güvencesi olacaktır. Ama bu gün ama yarın. Dünyadaki mazlum soydaşlarımıza yapılan zülmün hesabını inşallah soracağız, soracağız, soracağız. Varlığımız Türk varlığına armağan olsun. Ramazan DOĞAN Nizamı Alem Ocakları Genel Başkanı
Ekleme Tarihi: 28 Mayıs 2021 - Cuma

Korkma;

Yalnız şunu iyi bilmeliyizki kimseyi suçlamıyoruz, suçlu veya suçsuz bunu Yüce divan karar verilmelidir. Doğrudur, yanlıştır, yasa dışı olayda adı geçmektedir, kendinden emin olan adaletten neden kaçar. Açık oturum programında dahi belgeli ve ikna edici bir cümle kurmamıştır. Kendi dönemlerinde faili meçhul diye bişey olmadığını ifade ediyorlar. Biz soruyoruz? Şehit liderimiz Muhsin Başkanımızın suikastını kim veya kimler yaptı? Demek ki biliyorsunuz. Kim veya kimler yaptıysa bize verin o zaman. Adalet er yada geç muhakkak tecelli edecektir. Her kim devletin makamlarından güç alarak kirli ve karanlık işlere bulaştıysa bunun hesabını mutlaka soracağız. Herkes için adalet, adalet, adalet diyoruz. Geçmişte kendi vekil ve bakanına sahip çıkmayanlar bu gün bir suç istinat edilen bakan için devlete saldırı var diyor. Bu nasıl bir iştir? Şu iyi bilinmeliki; devletin en üst düzey yöneticilerinden tutun sokaktaki işçisine kadar herkes bu devlete hizmet için maaş alıyor ve o görevi de hizmet için kabul ediyor. Vay efendim en çok hizmeti ben ettim şöyle ettim böyle ettim öyle bir durum yok. Olamazda. Devlette görev almış herkes devlet için çalışacak başka yolu yok. Eğer çalışmayacaksa makamı boşa işgal etmeyecek. Devlet makamları kimsenin gönül eğleyeceği yer değildir. Artık siyaseti iktidarda, muhalefet de seviyeli bir şekilde yapsın yapamıyorsa da bıraksın. Ülkenin yöneticilerini benzetme yaparken de örnek verirken de nasıl davrandıklarına bir baksın seversiniz sevmezsiniz bu ülkenin yöneticilerini yahudi lere benzetemezsiniz. Her mikrofon başına geçen ölçüyü kaçırmasın. Hiç kimsede zafer zehirlenmesi ile devletin kendisinin olduğunu sanmasın. Bu necip millet asırlardır var oldu ve var olacaktır. Oğuzda er bitmedikçe, gökte gök kubbe çökmedikçe, yerde yağız yer yarılmadıkça Türk milleti vardır ve var olacaktır. Bütün mazlumların güvencesi olacaktır. Ama bu gün ama yarın. Dünyadaki mazlum soydaşlarımıza yapılan zülmün hesabını inşallah soracağız, soracağız, soracağız. Varlığımız Türk varlığına armağan olsun.


Ramazan DOĞAN
Nizamı Alem Ocakları
Genel Başkanı

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve akdenizdeyeniyuzyil.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.