Atay Uslu’ya davullu zurnalı karşılama

Atay Uslu’ya davullu zurnalı karşılama

ABONE OL
Nisan 19, 2023 13:05
Atay Uslu’ya davullu zurnalı karşılama
19 Nisan 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Antalya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Atay Uslu, Antalya’nın Finike ilçesinde Roman vatandaşların yaşadığı Yuvalı Mahallesi’nde davul zurnayla karşılandı.

 

14 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 28.Dönem Milletvekilliği Seçim çalışmalarını Finike’de sürdüren AK Parti Antalya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Atay Uslu, ziyaretlerine Roman vatandaşların yaşadığı Yuvalı Mahallesi’nde devam etti.

 

CHP BELEDİYECİLİKTE SINIFTA KALDI

Mahalle sakinleri tarafından davul zurnayla karşılanan Atay Uslu, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için ve 14 Mayıs Milletvekili seçimleri için destek istedi. Vatandaşlar Mahallenin mezarlık ve yol ile ilgili taleplerinin CHP yönetimindeki Büyükşehir Belediyesi tarafından çözülmediğini belirtmeleri üzerine, Atay Uslu, “Mahallelinin Mezarlık ile ilgili Antalya Büyükşehir Belediyesinin yapması gereken hizmetlerde bizden destek istiyorlar, biz de gereğini yapıyoruz. CHP her konuda olduğu gibi belediyecilikte de sınıfta kaldı” dedi.

 

DOĞRU ADAMLA, DOĞRU YOLA DEVAM

İstikrarın, büyümenin, hizmetin, icraatın devamı için hep birlikte doğru adamla doğru yolda yürümeye devam edeceklerini söyleyen Atay Uslu, “Bugün hayalleri gerçekleştiren AK Parti hükümetleri ve kadroları var. 14 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden cumhurbaşkanı seçeceğiz ve doğru adımlarla doğru adamla yola devam diyeceğiz. Sizlerin desteğine güvenine layık olmak için çalışmaya devam edeceğiz…” diye konuştu.

 

Yuvalı Mahallesi toplantısına Finike İlçe Başkanı, Kadın Kolları Başkanı ve Gençlik Kolları Başkanı ve çok sayıda partili katıldı.

HABER MERKEZİ


HIZLI YORUM YAP