Cumhuriyet için pedal çevirdiler

ABONE OL
Ekim 31, 2023 13:53
31 Ekim 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Manavgat Belediyesi ve Atatürkçü Düşünce Derneği Manavgat Şubesi (ADD), 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. Yıl dönümü nedeniyle “Cumhuriyet İçin Pedal Çevir” etkinliği düzenledi.

Cumhuriyet için pedal çevirdiler

Atatürk Kültür Merkezi önünde toplanan yüzlerce bisikletli vatandaş ile Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i temsilen belediye başkan yardımcıları ile CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar ve ADD Manavgat Şube Başkanı Yaşar Bulut katıldı. Yüzlerce vatandaş, hep birlikte cumhuriyet için pedal çevirerek şehir turu yaptı. MANBİS bisikletlerinin vatandaşlara ücretsiz olarak verildiği organizasyon, Boğaz Otel’de son buldu.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i temsilen düşüncelerini ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Ödevoğlu, Manavgat halkının Cumhuriyet’in 100. Yılını coşkuyla kutladığını söyledi. Ödevoğlu, “Manavgat Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sözen, kent halkımızın Cumhuriyet Bayramımızı coşkuyla kutlaması için bir dizi etkinlik hazırlattı. 100. Yılımız kutlu olsun. Kent halkı olarak bu coşkuyu ve gururu hep birlikte yaşıyoruz. Etkinlikte emeği geçen tüm paydaşlara ve katılım gösteren tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi. Manavgat Belediyesi-Bülten


HIZLI YORUM YAP