İltemir: Bayramlar paylaşıldıkça güzel

İltemir: Bayramlar paylaşıldıkça güzel

ABONE OL
Nisan 21, 2023 14:24
İltemir: Bayramlar paylaşıldıkça güzel
21 Nisan 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı İsmail İltemir Ramazan Bayramı mesajında, “Antalyalı hemşehrilerimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, bayramın tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diye Ramazan Bayramı’nı kutladı.

İltemir konuşmasında, “Manevi huzurla idrak ettiğimiz, bir bütünün parçası olduğumuzu anlamamıza vesile olan, 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayını, dilimizdeki güzel söz ve dileği, gönlümüzdeki sevgiyi herkesle paylaşarak yaşayıp, Ramazan Bayramına ulaşmış bulunmaktayız” dedi.

İltemir, bayramlar mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günler olduğunu belirterek “Bu güzel bayramı, bugün ülkemizde huzur içerisinde yaşayabilmemizi, mukaddes değerleri uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz. Bu duygu ve düşüncelerle;  Antalyalı hemşehrilerimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, bayramın tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

“23 NİSAN’I GURUR VE SEVİNÇLE KUTLUYORUZ”

Ayrıca Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışın yıl dönümü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle de açıklamada bulunan Başkan İltemir, tüm çocukların bayramını tebrik etti. İltemir, “Egemenliğin kayıtsız ve şartsız olarak millette devredildiği ve millet iradesinin topyekûn temsil edildiği Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir gurur ve sevinçle kutluyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ


HIZLI YORUM YAP