Isparta Uçak Seferleri Yeniden Düzenleniyor

Isparta Uçak Seferleri Yeniden Düzenleniyor

ABONE OL
Eylül 14, 2023 16:40
Isparta Uçak Seferleri Yeniden Düzenleniyor
14 Eylül 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Isparta heyeti, Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet yetkilileri ile gerçekleştirdiği görüşme sonucunda Isparta’daki uçak seferleri yeniden düzenlenecek.
Isparta hava ulaşımının daha verimli hale getirilmesini amaçlayan önemli bir adım olan bu görüşme sayesinde Isparta’da ulaşım daha kolay hale geleceği bekleniyor.
THY Genel Müdürlüğünde, Anadolu Jet sorumlusu ile birlikte Isparta milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz ve Osman Zabun, AK Parti Isparta İl Başkanı Serkan Keskin, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve ITSO (Isparta Ticaret ve Sanayi Odası) Başkanı Metin Çelik ve Burdur milletvekillerinin katılımıyla uçak seferlerinin ve saatlerinin yeniden düzenlenmesi amacıyla gerçekleşen bu önemli görüşme, Hava ulaşımında Isparta ve Burdur halkına önemli kolaylıklar sağlayacak.
AK Parti Isparta Milletvekili Osman Zabun konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Isparta uçak seferlerinin saatlerinin yeniden düzenlemesi ile ilgili Isparta ve Burdur ekibi olarak görüşme gerçekleştirildi ve gerekli talimatlar verildi. Isparta’daki uçak saatleri ile ilgili bir çalışma yapılacak. THY genel müdürü ve ekibine ilgi, alakası ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)


HIZLI YORUM YAP